Roksana Węgiel na dziecięcej Eurowizji ma szanse na wygraną. Za nią pierwsza oficjalna próba - będzie faworytką

Roksana Węgiel reprezentuje w tym roku na dziecięcej Eurowizji Polskę i ze spokojem możemy napisać, że jest jedną z faworytek tego konkursu. Jej teledysk obejrzano już blisko 1,6 mln razy, a w komentarzach pod filmem z pierwszej oficjalnej próby widać, że jej występ podoba się także widzom.

13-letnia Roksana Węgiel jest niezwykle utalentowaną nastolatką. W wieku 12 lat wygrała pierwszą polską edycję "The Voice Kids", a 25 listopada wystąpi w finale dziecięcej Eurowizji w Mińsku i ma spore szanse na wygraną.

Podkreślmy, finał odbędzie się 25 listopada o godz.16. Wszystkie występy będzie można obejrzeć na antenie TVP ABC, TVP HD, TVP Polonia oraz na stronie eurowizja.tvp.pl. Na stronie www.junioreurovision.tv będzie można głosować na swoje ulubione piosenki - w tym na Roksanę.

Roksana Węgiel na Eurowizji

Na oficjalnym kanale dziecięcej Eurowizji pojawił się film z pierwszej oficjalnej próby Roksany przed finałem. Dziewczynka radzi sobie świetnie, śpiewa doskonale - ma zaskakująco potężny jak na swój wiek głos. Choć to tylko krótki film z próby, obejrzało w jeden dzień blisko 130 tys. osób.

 

Komentarze w języku angielskim są jednoznacznie pozytywne:

Naprawdę dobry występ, aranżacja idealnie pasuje do piosenki. Myślę, że Polska ma w tym roku gwarantowany dobry wynik.
Świetny występ.
Tak, tak, tak!!! Kocham Cię Roxy, kocham Cię Polsko.
Wow, myślę, że Roksana jest tegorocznym zwycięzcą, świetna robota!
Polska, Kazachstan i Ukraina to najlepsza trójka.
To będzie walka pomiędzy Francją i Polską. Mam nadzieję, że jury nie zrobi czegoś dziwnego.

Długo można by jeszcze wymieniać te komentarze, dlatego tylko przypomnimy, że teledysk do piosenki Roksany ma już 1,6 miliona wyświetleń.

 

Dziecięca Eurowizja - jak głosować?

Zwycięzca tegorocznej dziecięcej Eurowizji zostanie wybrany na podstawie głosów jury z każdego kraju. Do głosów jurorów zostaną dodane głosy telewidzów, które można oddawać na stronie internetowej www.junioreurovision.tv lub www.jesc.tv.

Głosowanie widzów będzie mieć dwa etapy. Pierwszy zacznie się w piątek 23 listopada o godzinie 20 i kończy się przed finałem. System głosowania na stronie zostanie ponownie udostępniony po tym, jak wszyscy uczestnicy wystąpią. Na stronie będzie można wybrać od trzech do pięciu piosenek i uwaga, będzie można głosować na Roksanę!

Więcej o:
Komentarze (9)
Roksana Węgiel na dziecięcej Eurowizji ma szanse na wygraną. Za nią pierwsza oficjalna próba
Zaloguj się
 • jego-wysokosc

  Oceniono 17 razy 13

  Nie od dziś wiadomo, że Polska na węglu stoi :)

 • art_102

  Oceniono 11 razy 5

  Nie wiem skąd te zachwyty. Piosenka jest banalna i słaba. Ratuje ją Roksana, ale nie ma możliwosci zaprezentowania w pełni swojego wokalu.
  Odsyłam do jej występu w The Voice Poland.
  youtu.be/31jYCtSBB1s
  Ona nie potrzebuje chórków, tancerzy, discopolowych klimatów i innych bajerów, bo sama w sobie jest fenomenalna. Dobrze by było żeby trafiła w jakieś dobre ręce ale to nie w Polsce.

 • anty_populista

  Oceniono 10 razy 4

  Idealnie perfekcyjna piosenka trafiająca w gust wszystkich czyli nikogo. Jeśli istnieje wzór piosenki pop śpiewanej przez młodą dość ładną dziewczynę (w typie "z sąsiedztwa") to jest to właśnie ta piosenka. Czy masz wrażenie że "już to gdzieś słyszałeś"? - to masz dobre wrażenie, takich piosenek o prawie identycznej linii melodycznej i aranżacji, było już kilkadziesiąt. Brawa dla producentów produkujących produkt pod nazwą "Roksana Węgiel" - dociągnęliście do poziomu światowego. Nie ma wstydu, teraz jesteśmy idealnie nijacy muzycznie. BRAWO MY!

 • ponury_swiniarz

  Oceniono 5 razy 3

  W obecnym klimacie Węgiel nie jest popularny...

 • maxim38

  Oceniono 1 raz 1

  Nooo.... :-)

 • koziolek_matolek_1234

  Oceniono 5 razy 1

  Przywieźli wyngiel! Wyngiel! Wyngiel je we wiosce!

 • kato-rznik

  Oceniono 12 razy 0

  Jeszcze kilka lat i będzie mogła rozpocząć wspaniałą karierę w branży dla dorosłych.

 • rozbawiony_lewusek

  Oceniono 12 razy -8

  nie ma szans. pewnie wygra kolejny trans z izraela czy pedal z broda

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX