Uprawiali seks w pierwszym rzędzie w trakcie koncertu Machine Head. Ochrona ich wyrzuciła

Zespół Machine Head podzielił się wrażeniami po swoim ostatnim koncercie w San Diego. Uwadze muzyków nie umknął fakt, że ochroniarze wyprosili z sali parę, która uprawiała seks przy barierkach pod sceną.

Machine Head gra właśnie pożegnalną trasę koncertową w obecnym składzie osobowym. Dwóch z członków zespołu ogłosiło, że odchodzi z grupy, ale niewątpliwie koncert z San Diego wszyscy doskonale zapamiętają na całe życie. A to za sprawą pary fanów, którzy uznali, że będą się kochać pod sceną. Jak postanowili, tak zrobili.

Uprawiali seks pod sceną w trakcie koncertu Machine Head

Na oficjalnym profilu Machine Head pojawiło się takie radosne podsumowanie wydarzeń, które zapadną w pamięć wszystkim:

San Diego! W...MORDĘ...JEŻA!!!?? Kiedy facet i dziewczyna zostają wyrzuceni za uprawianie seksu w trakcie piosenki "Davidian" (i to nigdzie indziej, niż w pierwszym rzędzie), wiesz, że wszystko będzie kompletnie szalone. Bez jaj.
Wow, jesteśmy oszołomieni tym, jak nas przywitaliście po długiej przerwie! Epickie pogo, skacząca publiczności, cycuszki, śpiewanie, nurkowanie w tłumie i pary uprawiające seks!!!
San Diego, po 11 latach przerwy od siebie, jesteś oficjalnie "zatrudnione". To był absolutnie najlepszy koncert, jaki kiedykolwiek zagraliśmy w tym niesamowitym mieście i jeden z najbardziej szalonych w trakcie całej trasy!
 

Para zdecydowała się na stosunek w trakcie tego utworu:

 

Mimo ścisku i ogólnego szaleństwa, ochrona jednak wypatrzyła ekshibicjonistów i wyrzuciła ich z sali. Nie ma co ukrywać, my także nie zapomnimy tego koncertu Machine Head, chociaż nas na nim nawet nie było.

Więcej o: