Koreański zespół zagrał piosenkę z Męskiego Grania 2018. "Początek jakby był Polakiem normalnie"

Muzycy z zespołu MONT pochodzą z Korei Południowej i mają niewątpliwie dobre ucho do języków. Doskonale sobie poradzili z wykonaniem piosenki "Początek" autorstwa Dawida Podsiadło, Korteza i Krzysztofa Zalewskiego.

Koreański boysband MONT przyjechał do Warszawy i zagrał koncert w studenckim klubie Proxima. Młodzi wykonawcy mieli niezłą niespodziankę dla polskich fanów. Zaśpiewali hymn trasy Męskie Granie 2018.

Koreański zespół zaśpiewał po polsku Męskie Granie "Początek"

"Początek" to utwór, który promował tegoroczną trasę Męskiego Grania. Skomponowali go Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski i Kortez. I jak to bywa w przypadku piosenek związanych z tym projektem muzycznym - przez całe lato było ją słychać wszędzie, utwór zdobył dużą sympatię słuchaczy. Okazuje się też, że trafił daleko poza granice naszego kraju - do Korei Południowej, skąd pochodzi zespół MONT.

Koreańczycy w trakcie swojego warszawskiego koncertu zagrali cover i nie da się ukryć, poradzili sobie ze słowami w języku polskim dosłownie "śpiewająco". Nagranie na oficjalnym youtubowym kanale grupy zdobył przez weekend ponad 170 tys. wyświetleń:

 


Komentarze Polaków? Bardziej niż przychylne:

Usłyszeć Koreańczyka mówiącego "nagusieński" to to, czego potrzebowałam dzisiejszego dnia.
Ok Podsiadło, Kortez i Zalewski - czas na Waszą wersję ich koreańskiego numeru.
Przecież oni mówią tak pięknie po polsku, Matko Boska. Początek jakby był Polakiem normalnie.
To uczucie, gdy Koreańczycy mówią lepiej po polsku niż ty.
Zazdroszczę osobom, które były na koncercie..
Nie mogę uwierzyć, że to nie playback, przecież oni śpiewają tak czysto po polsku.

Tak brzmiał oryginał:

 

MONT to południowokoreański boysband, który w 2017 roku wydał swój pierwszy singiel "Sorry". Jak widać, w Polsce już mają sporo fanów. 

Więcej o: