Córka Kurta Cobaina nagrała nową piosenkę. Frances Bean Cobain odziedziczyła muzyczny talent po rodzicach

Frances Bean Cobain jest jedyną córką Kurta Cobaina i Courtney Love. Dziewczyna zajmuje się sztuką, jest modelką i pisze własną muzykę, do czego przyznała się dopiero w tym roku. Niedawno podzieliła się nagraniem nowego utworu.

Frances Bean Cobain urodziła się w 1992 roku i trzeba przyznać, że była słynna już jako niemowlę. Ostatecznie jest córką legendarnego piosenkarza Nirvany i szalenie kontrowersyjnej artystki Courtney Love. Dziewczyna do tej pory próbowała swoich sił najpierw jako modelka, potem jako artystka. Ostatnio zdecydowała się, że zacznie tworzyć muzykę.

Córka Kurta Cobaina śpiewa

Frances Bean Cobain dopiero w 2018 roku zdecydowała się ogłosić, że chce się zając muzyką. Od tego czasu dzieli się nagraniami, na których gra na gotarze i śpiewa. Dziewczyna właśnie zaprezentowała swój najnowszy utwór. Ma piękną barwę głosu:

 


Udostępniła też słowa piosenki, widać, że to osobisty tekst:

Nikt mi nie powiedział,
Jak powinnam kochać samą siebie
Prawie mnie to zabiło
Prawie się zabiłam
Tkwiłam uwięziona w twojej kapsule czasu
Nie sądzisz, że powinieneś mnie uwolnić
uwolnić
uwolnić
Gdybym mogła mieć w głosie chorobliwą chrypkę bez chorowania...To bym ją miała.

Niewątpliwie ostatnie wersy nawiązują do barwy głosu jej słynnego ojca, wokalisty Nirvany. Wcześniej Frances udostępniała nagrania, na których śpiewa covery piosenek Janis Joplin czy Leonarda Cohena.

Frances Bean Cobain zaczęła swoją karierę medialną od sesji zdjęciowej dla magazynu "Elle" z 2006 roku. Tylko w 2017 roku wystąpiła w kampanii reklamowej dla projektanta Marca Jacobsa. 2010 roku Frances zadebiutowała pod pseudonimem "Fiddle Tim" w galerii sztuki La Luz de Jesus w Los Angeles, gdzie wystawiono jej kolekcję "Scumfuck". Dwa lata później już pod swoim nazwiskiem wzięła udział w projekcie "MiXTAPE". 

Więcej o: