Krzysztof Zalewski wraca na trasę i obiecał nowe piosenki. Fani usłyszą je na żywo

Krzysztof Zalewski wraca na trasę. Jego muzyczny pociąg zawita do miast w całej Polsce. Artysta przy okazji obiecał, że fani usłyszą premierowo nowe piosenki. Na taką okazję warto czekać - pierwszy koncert już w 1 marca w Radomiu.

Krzysztof Zalewski to artysta, którego koncertu trzeba doświadczyć na własnej skórze. To muzyk wyjątkowy - diabelnie charyzmatyczny i szalenie energiczny, a przy okazji wszechstronnie uzdolniony. Potrafi zagrać kilka spokojniejszych utworów, by chwilę potem dosłownie skakać ze sceny w publiczność. Autor przebojów takich jak "Miłość miłość", "Luka" czy "Polsko" właśnie zapowiedział nową trasę koncertową.

Krzysztof Zalewski jedzie w Polskę. Koncerty 2019

Krzysztof Zalewski już niedługo spotka się z fanami osobiście. Właśnie obiecał, że zawita do 15 polskich miast. Entuzjastycznie zapowiedział na swoim koncie na Facebooku koncerty i nowe piosenki:

Łuhuu!!! Wracamy na klubowy szlak! I znów będzie gorąco i będziemy się wspólnie gotować, tańczyć i rozbierać. Przeplotą się piosenki zeligowe i złote, ale też przetestujemy kilka nowych piosenek, i jakiś letni przebój… Szyjemy nowe meduzy w ramach wystroju i widzimy się już niebawem w całej Polsce!

Trasę rozpocznie 1 marca koncert w Radomiu, skąd muzyk ze swoją całą machiną pojedzie do Wodzisławia Śląskiego, a następnie do Torunia, Tczewa, Grudziądza, Szczecina i dalej. Oto pełna lista następnej trasy Krzysztofa Zalewskiego:

01.03 Radom
02.03 Wodzisław Śląski
07.03 Toruń
08.03 Tczew
09.03 Grudziądz
14.03 Szczecin
15.03 Poznań
16.03 Wrocław
17.03 Kraków
19.03 Katowice
20.03 Warszawa
24.03 Łódź
25.03 Gdańsk
31.03 Białystok
01.04 Augustów


Krzysztof Zalewski swoją karierę medialną zaczął już w 2002 roku, kiedy to zgłosił się do drugiej edycji programu "Idol", którą też wygrał. Wtedy miał zacięcie do muzyki gatunkowo cięższej - lubował się w piosenkach hard rockowych i heavy metalowych.

W 2004 roku ukazała się jego debiutancka płyta "Pistolet" sygnowana pseudonimem Zalef - nagrywali ją z nim jego koledzy z zespołu Loch Ness, w którym grał za młodu. Teksty do kilku piosenek napisała dla niego Katarzyna Nosowska. W 2007 roku Krzysztof Zalewski ruszył w trasę koncertową z zespołem Nie-bo, a w 2009 roku podczas trasy promującej płytę zespołu Hey "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!" grał na instrumentach klawiszowych. W 2009 roku zagrał także główną rolę w filmie " Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać". W 2013 roku wydał album "Zelig", zaś w 2015 był współautorem piosenki firmującej Męskie Granie -"Armaty".

Krzysztof Zalewski: W kraju, który deklaruje się jako katolicki w 90 proc., gniótł mnie temat nastawienia do uchodźców

W 2016 roku wydał "Złoto", które faktycznie zyskało status złotej płyty. To z niej pochodzi przebój "Miłość miłość". W 2018 roku ukazała się płyta "Zalewski śpiewa Niemena", a sam Krzysztof już po raz kolejny uczestniczył w trasie Męskiego Grania i razem z Dawidem Podsiadło oraz Kortezem napisał utwór "Początek".

Więcej o: