Kukon ledwo wydał drugą płytę, a preorder już wyprzedany. "Agresja & Depresja" rozchodzi się jak świeże bułeczki

Biłgorajski raper Kukon 8 marca wydał swoją drugą płytę "Agresja & Depresja". Przy okazji tej premiery zaplanował też luksusowy preorder albumu z różnymi dodatkami. Liczba tych płyt była ograniczona - wszystkie się rozeszły błyskawicznie.
Zobacz wideo

Kukon całkiem niedawno wydał swój pierwszy solowy album "Piękny ból". Miał tyle pomysłów i materiałów, że następny album "Agresja & Depresja” ukazał się niemal chwilę potem. Nowe wydawnictwo jednak diametralnie różni się od tego, co raper zaserwował na pierwszym krążku.

Kukon wyprzedał już drugi preorder

„Agresja & Depresja” trafiła na półki 8 marca. Przy okazji ukazała się też limitowana wersja wydawnictwa. Na ten ekskluzywny pakiet składała się płyta z autografem, t-shirt, worek na plecy, wlepki, opaska na nadgarstek, flaga w wymiarach 70 x 112 cm i plakat ze zdjęciem rapera - donosi glamrap.pl. Całość kosztowała, bagatela, 299 zł. Ale i tak wyprzedało się wszystkich 100 sztuk.

 

Kukon - „Agresja & Depresja”

Na swojej drugiej solowej płycie Kukon podzielił się ze słuchaczami targającymi nim emocjami w 16 nowych kawałkach. Do osobistych tekstów, przedstawiających często prawdziwe historie z życia muzyka, dołożył zaskakujące podkłady muzyczne. Kukon na tej płycie występuje jako narrator opowiadający o różnych zdarzeniach ze swojego życia - twórcy zapewniają, że słuchaczom będzie bardzo łatwo sobie wyobrazić to wszystko, o czym Kukon rapuje.

Kukon do współpracy przy płycie zaprosił młodych raperów, takich jak Kaz Bałagane, Sobota, Deys i Kizo. Co ciekawe, współpracujący z Kukonem Kaz Bałagan ponoć został aresztowany przez CBŚ tuż po koncercie we Wrocławiu - informuje Noizz.pl. Informacje o zatrzymaniu są ciągle nieoficjalne i nie zostały potwierdzone przez żadne oficjalne źródła, raper jest jednak znany z tego, że ukrywa swoją tożsamość. 

Przy produkcji płyty Kukona  pracowali m.in. Nine Seven, Adash, Apriljoke, Newlight$ & K4M i Worek.

Więcej o: