Red Hot Chilli Peppers zagra koncert pod piramidami w Gizie. Występ będzie można obejrzeć na żywo w sieci

Red Hot Chilli Peppers 15 marca zagra historyczny koncert pod piramidami w Gizie. Fani z całego świata, którzy nie mogą udać się do Egiptu i tak mają szansę zobaczyć ten występ na żywo i to w wysokiej rozdzielczości. To wcale nie będzie takie trudne.

Red Hot Chilli Peppers to jeden z najbardziej kultowych zespołów ostatnich lat - ich gwiazda rozbłysła na początku lat 90. Od tej pory muzycy nie przestają nagrywać nowych przebojów, a w tym roku przygotowali dla swoich fanów prawdziwą gratkę. Zespół zagra koncert pod słynnymi piramidami w Gizie.

Jak obejrzeć na żywo koncert Red Hot Chilli Peppers pod piramidami?

Sprawa jest naprawdę bardzo prosta. Wystarczy wejść na oficjalny kanał zespołu na youtubie. Tam będzie prowadzona transmisja na żywo. Koncert zacznie się już w ten piątek o godzinie 20.00.

 

Jeśli nie chcecie zapomnieć o tym wydarzeniu, serwis ustawił opcję przypominania - wyśle automatyczną wiadomość z adresem do transmisji, każdemu kto ją wybierze. 

Basista zespołu, dynamiczny i charyzmatyczny Flea bardzo się cieszy z nadchodzącego występu. Jak relacjonuje portal terazmuzyka.pl, powiedział:

Moje serce bije radością na myśl o koncercie w Egipcie. Jestem niezmiernie wdzięczny, że czegoś takiego doświadczę. Zawsze fascynował mnie Egipt i ta część świata, nie mogę się doczekać koncertu.


Ostatnia płyta zespołu ukazała się w 2016 roku - wtedy też muzycy zagrali w Polsce. Zagrali 30 czerwca na Open'er Festival w Gdyni, a po raz ostatni gościli w naszym kraju w 2017 roku. Wtedy latem zagrali w Krakowie. Możliwe, że możemy się spodziewać, że już niedługo znowu do nas przyjadą. Okazuje się bowiem, że Redhoci już niedługo zaczną nagrywać kolejny krążek.

Więcej o: