Paweł Kukiz nagrał piosenkę dla Lecha Wałęsy. "Od wiejskiego grajka"

Paweł Kukiz nagrał piosenkę dla Lecha Wałęsy. Utwór zatytułowany "Bolek płynie" zamieścił na profilu na Facebooku, jak pisze, w reakcji na post byłego prezydenta.
Zobacz wideo

Kukiz, zamieszczając piosenkę, podkreślił, że jest to odpowiedź na zamieszczone przez Wałęsę zdjęcie, na którym jest widoczny dom muzyka/polityka.

Ponieważ dostąpiłem zaszczytu, że sam LECH WAŁĘSA (!) udostępnił na swoim Facebooku zdjęcie mojego domu - muszę (i chcę) się odwdzięczyć! W ramach podziękowań bardzo proszę Pana Prezydenta, aby przyjął skromny dar od wiejskiego grajka w postaci kilku nut skleconych pod strzechą ...

Kukiz nagrał piosenkę dla Wałęsy za ten post

Lech Wałęsa zamieścił kilka godzin wcześniej na swoim facebookowym profilu zdjęcie domu Kukiza. "Jak mieszka w Łosiowie koło Opola skrzywdzony przez komunę, lewactwo i bolszewię : muzyk/poseł/polityk : Paweł Kukiz (niedoszły trybun ludowy w tzw. III RP)" - podpisał je były prezydent..

Kukiz zachęcił również fanów, by tworzyli własne teledyski do utworu. "Klipy (jeśli powstaną) będę prezentował na moim Facebooku a jeśli będzie ich większa ilość - poproszę Internautów o rozstrzygnięcie, który z nich jest najlepszy. :-) Zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci 10 płyt "Wyspa Zielona", które będzie mógł zatrzymać, rozdać albo wyrzucić" - napisał Paweł Kukiz (pisownia oryginalna - red.). 

Więcej o: