Donatan, Don Guralesko i nowa wersja "Mansa Musa". Jest Robert Lewandowski?

Donatan, Robert Lewandowski i Don Guralesko zaprezentowali w lutym teledysk do utworu "Mansa Musa". Teraz pojawiła się nowa wersja.
Zobacz wideo

Jak napisał na Facebooku Donatan, to "alternatywna wersja kawałka i klipu", którą producent zapowiadał już niedługo po premierze pierwszej wersji "Mansa Musa". Piosenka promuje album "Stamina".

Donatan, Lewandowski i Don Guralesko - zobacz klip "Mansa Musa"

 

Za reżyserię nowego klipu odpowiada Michał Konrad, który stworzył scenariusz razem z Donem. Zdjęcia były realizowane na Zamku Książ w Wałbrzychu.

W teledysku wystąpili oczywiście Donatan, DonGURALesko i ReTo. Oprócz nich pojawiają się także m.in. bogini Eris, górnik, rycerze, wizygoci... Trzeba przyznać, że to zdecydowanie wersja zrobiona "na bogatao".

Producentem utworu jest Don, producentem wykonawczym Robert Lewandowski, autorem muzyki: Don, natomiast słowa to wspólna praca - jako autorzy figurują DonGURALesko i ReTo. Ten ostatni pojawia się w refrenie, nowa wersja "Mansa Musa" różni się od pierwszej także dodatkowymi zwrotkami, które wykonuje Guralesko.

Robert Lewandowski i Donatan - pierwsza wersja

Oryginalny teledysk i wersja piosenki "Mansa Musa" pojawiła się w sieci kilka tygodni temu. Producent muzyczny, który z utworem "My, Słowianie" reprezentował Polskę na Eurowizji, nagrał ją z udziałem Gurala, Sitka i ReTo.

W tamtym klipie wystąpił reprezentant Polski w piłce nożnej, zawodnik Bayernu Monachium - Robert Lewandowski. Widać go jednak tylko przez kilka sekund. Tym razem piłkarza zabrakło.

Więcej o: