The Rolling Stones przekładają koncerty. Powodem stan zdrowia Micka Jaggera

The Rolling Stones przełożyli trasę koncertową, która miała rozpocząć się w kwietniu. Zmiana terminarza spowodowana jest stanem zdrowia wokalisty grupy Micka Jaggera - nie podano jednak szczegółów na ten temat.
Zobacz wideo

Na stronie The Rolling Stones, jak i w mediach społecznościowych brytyjskiej formacji, pojawiły się smutne informacje dla fanów z Ameryki i Kanady. W kwietniu tego roku Rolling Stones mieli rozpocząć trasę od koncertu w Miami, jednak na razie została ona przełożona.

Fanów poproszono, by zachowali bilety, ponieważ zespół wystąpi w innym terminie we wcześniej zaplanowanych lokacjach. Jak przekazano w komunikacie, zmiana ma związek ze stanem zdrowia Micka Jaggera.

Lekarze poinformowali Micka, że w tym czasie nie może udać się na trasę koncertową, ponieważ potrzebuje leczenia

- pada w komunikacie. Lekarze mieli doradzać wokaliście grupy, by wstrzymał się z koncertowaniem, aż do pełnego wyleczenia, i dopiero wtedy wrócił na scenę. Nie poinformowano jednak, z jakimi problemami zdrowotnymi boryka się frontmen The Rolling Stones.

Przepraszam wszystkich naszych fanów w Ameryce i Kanadzie, którzy mają bilety. Nienawidzę was tak zawodzić. Jestem zdruzgotany tym, że musimy przełożyć trasę, ale będę ciężko pracował nad tym, by wrócić jak najwcześniej. Ponownie: ogromne przeprosiny wobec wszystkich

- zatweetował Jagger.

The Rolling Stones zagrali w Polsce ostatnio w 2018 roku, na ten rok nie było zaplanowanych koncertów tej grupy w naszym kraju.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (63)
The Rolling Stones przekładają trasę koncertową. Powodem stan zdrowia Micka Jaggera
Zaloguj się
 • muzoman

  Oceniono 29 razy 25

  Tacy nie wiedzą co to wiek emerytalny, łupią do upadłego. Mick potrzebuje więcej sił od reszty zespołu.

 • ttu

  Oceniono 23 razy 19

  Syndrom SKS - Starość K..wa Starość

 • pt.nut

  Oceniono 18 razy 18

  Wracaj do zdrowia Mick i spiewaj nam jeszcze dlugo!

 • zb5u

  Oceniono 24 razy 18

  "Lokacjach" ? Drodzy mądralińscy, zerknijcie do słownika lub innej encyklopedii o czym piszecie, bo wychodzi na to, że doczekaliśmy się lokacji na prawie roligstońskim.

 • milujte

  Oceniono 16 razy 16

  Musi się wziąć w garść, jeśli Keith go prześcignie zdrowotnie to cały świat czeka zguba... :)

 • cleryka

  Oceniono 10 razy 10

  Zdrowia Idolu mój!

 • wikal

  Oceniono 9 razy 9

  Osobiście nie lubię Stonesów, ale to moje prywatne zdanie. Wiem, że to kawał historii muzyki, a kondycja członków grupy i ich nieprzemijająca popularność budzą podziw. Zdrowia Mick i jeszcze wielu lat koncertowania.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX