The Rolling Stones przekładają koncerty. Powodem stan zdrowia Micka Jaggera

The Rolling Stones przełożyli trasę koncertową, która miała rozpocząć się w kwietniu. Zmiana terminarza spowodowana jest stanem zdrowia wokalisty grupy Micka Jaggera - nie podano jednak szczegółów na ten temat.
Zobacz wideo

Na stronie The Rolling Stones, jak i w mediach społecznościowych brytyjskiej formacji, pojawiły się smutne informacje dla fanów z Ameryki i Kanady. W kwietniu tego roku Rolling Stones mieli rozpocząć trasę od koncertu w Miami, jednak na razie została ona przełożona.

Fanów poproszono, by zachowali bilety, ponieważ zespół wystąpi w innym terminie we wcześniej zaplanowanych lokacjach. Jak przekazano w komunikacie, zmiana ma związek ze stanem zdrowia Micka Jaggera.

Lekarze poinformowali Micka, że w tym czasie nie może udać się na trasę koncertową, ponieważ potrzebuje leczenia

- pada w komunikacie. Lekarze mieli doradzać wokaliście grupy, by wstrzymał się z koncertowaniem, aż do pełnego wyleczenia, i dopiero wtedy wrócił na scenę. Nie poinformowano jednak, z jakimi problemami zdrowotnymi boryka się frontmen The Rolling Stones.

Przepraszam wszystkich naszych fanów w Ameryce i Kanadzie, którzy mają bilety. Nienawidzę was tak zawodzić. Jestem zdruzgotany tym, że musimy przełożyć trasę, ale będę ciężko pracował nad tym, by wrócić jak najwcześniej. Ponownie: ogromne przeprosiny wobec wszystkich

- zatweetował Jagger.

The Rolling Stones zagrali w Polsce ostatnio w 2018 roku, na ten rok nie było zaplanowanych koncertów tej grupy w naszym kraju.

Zobacz wideo
Więcej o: