Orange Warsaw Festival. Cardi B nie przyjedzie, choć miała być główną gwiazdą. Organizator znalazł już zastępstwo

Cardi B, raperka z Grammy i American Music Awards na koncie i jedna z najpopularniejszych artystek ostatnich kilkunastu miesięcy, nie przyjedzie na Orange Warsaw Festiwal. Organizatorzy musieli znaleźć inną główną gwiazdę. Została nią Miley Cyrus.
Zobacz wideo

"Z przykrością informujemy, że Cardi B postanowiła odwołać pierwsze koncerty na swojej europejskiej trasie. W związku z tym odwołany został również jej występ na Orange Warsaw Festival" - poinformował na Facebooku organizator. Powód? Wcześniejsze zobowiązania w Stanach Zjednoczonych, z którymi nie udało się pogodzić przyjazdu do Europy na przełomie maja i czerwca.

Na pewno spora rzesza fanów liczyła na to, że zobaczy w Warszawie występ Cardi B. Była striptizerka, później uczestniczka reality show, podbiła świat muzyki po tym, jak w 2017 roku podpisała pierwszy kontrakt. Jej debiut znalazł się na pierwszym miejscu amerykańskiej listy Billboard Hot 100, podobnie jak jej kolejny przebój. Dzięki temu Cardi B jest jedyną raperką na świecie z dwoma singlami, które zdobyły szczyt tego zestawienia. Artystka została także uznana za jedną ze 100 najbardziej wpływowych osób na świecie w 2018 roku według magazynu "Time".

Wiadomo, że raperka nie zagra też na hiszpańskim Primavera Sound. I tam, i w Warszawie, zastąpi ją Miley Cyrus.

Orange Warsaw Festival. Cardi B nie przyjedzie, choć miała być główną gwiazdą. Zagra Miley Cyrus

26-latka, kiedyś była znana głównie z roli w serialu "Hannah Montana" Disneya, a później z licznych skandali. Już w 2015 roku pisaliśmy jednak: Gardziłeś Miley Cyrus? Sprawdź jej najnowszą płytę, możesz się zakochać. Dzisiaj wokalistka dla jednych jest gwiazdą muzyki country, inni bardziej kojarzą ją z popem. Sama Cyrus zapowiada, że jej kolejna płyta będzie "bezgatunkowa".

Miley Cyrus zagra w Warszawie na Torze Wyścigów Konnych Służewiec 1 czerwca.

Więcej o: