Rammstein zagra w Chorzowie - jest dodatkowa pula biletów na koncert

Fani zespołu Rammstein, którym nie udało się zdobyć biletów na chorzowski koncert grupy, nie wszystko stracone! Pojawiły się dodatkowe bilety.
Zobacz wideo

Live Nation Polska poinformował, że fani zespołu mają jeszcze szansę na to, by usłyszeć Rammstein na żywo w Chorzowie, kupując bilety z limitowanej puli.

Rammstein zagra w Chorzowie - jest dodatkowa pula biletów na koncert

Rammstein zagra w Polsce 24 lipca, w ramach europejskiej trasy koncertowej. W tym momencie dostępne są miejsca stojące i trybuny, najtańsze za 198 złotych. Komu nie uda się zdobyć biletów na Stadion Śląski, może próbować kupić wejściówki na koncerty m.in. w Pradze, Rydze czy Berlinie. Grupa ma także zaplanowany występ w Moskwie, ale kilka dni temu pojawiła się petycja skierowana do premiera Rosji, by zakazał Rammsteinowi grania na moskiewskiej scenie.

Kontrowersje budzi fakt, że podczas koncertów promujących najnowszy album Rammstein na pewno wykona też utwór "Deutschland". Rammstein wywołał teledyskiem do tej piosenki spore zamieszanie w całej Europie. W jednej z sekwencji część muzyków pojawia się w przebraniu nazistowskich żołnierzy i więźniów obozu koncentracyjnego. Ujęcia zostały użyte do wypromowania całego dziewięciominutowego klipu, w związku z czym pojawiły się głosy, że ten zabieg marketingowy trywializuje Holokaust i nie powinien mieć miejsca.

Rammstein nawiązał w teledysku do Holokaustu. Nic dziwnego, że polska prawica jest zachwycona [ANALIZA] >>

Więcej o: