Madonna wraca z nowym singlem. Gościnnie zaśpiewa Maluma

Madonna powraca z nową płytą, cztery lata od wydania poprzedniego albumu. Wokalistka zapowiedziała premierę pierwszego singla, który razem z nią gościnnie wykonuje Maluma. Szykujemy się na premierę "Medellin".

"Medellin", pierwszy singiel zapowiadający płytę "Madame X", będzie miał premierę 17 kwietnia. Gość, który zaśpiewa tę piosenkę z Madonną, to znany kolumbijski wokalista reggaeton. O współpracy z muzykiem gwiazda poinformowała fanów za pośrednictwem Facebooka.  

 

Madonna wraca z nowym singlem. A za chwilę nowa płyta

Najnowsza płyta Madonny, zatytułowana "Madame X", ma wykorzystać motyw wizualny jej nowego alter ego. "Madame X to tajna agentka, która podróżuje po świecie i ciągle zmienia tożsamość. Walczy o wolność, rozświetla ciemność. Jest instruktorką cha-chy, profesorem, głową państwa, pokojówką, amazonką, więźniarką, studentką nauczycielką, zakonnicą, piosenkarką kabaretową, świętą i prostytutką" - opisuje tę postać Madonna.

 

Być może singiel "Medellin" usłyszymy podczas tegorocznego konkursu Eurowizji, na którym piosenkarka ma wykonać dwie piosenki - znany hit oraz nowość. Piosenkarka ma zabrać ze sobą do Izraela ekipę liczącą 160 osób i - podobno - zainkasować za występ milion dolarów.

Ostatnia płyta Madonny ("RebeL Heart") miała premierę w 2015 roku. Nie znamy jeszcze dokładnej premiery albumu "Madame X", ale ma pojawić się na rynku w tym roku.

Więcej o: