Beyonce znowu zaskoczyła! Właśnie wydała nowy album

Fani Beyonce od kilku tygodni plotkowali, że artystka zaskoczy ich po raz kolejny niezapowiedzianą premierą płytową, ale spodziewali się albumu studyjnego. Wokalistka wypuściła natomiast "Homecoming: The Live Album".

"Homecoming: The Live Album" to 40 piosenek wykonanych na żywo. Wśród nich można znaleźć m.in. takie hity jak "Crazy in Love", "Formation", "Say My Name" czy "Single Laies (Put A Ring On It)". Na płycie znalazł się także utwór "Before I Let Go" z repertuaru Frankie Beverly i Maze, który można usłyszeć w końcówce dokumentu "Homecoming", który właśnie trafił na Netflix.

Beyonce znowu zaskoczyła! Właśnie wydała nowy album - w dniu premiery filmu "Homecoming"

Płyty można już posłuchać w sieci - w serwisach streamingowych Tidal, Spotify i Apple Music.

Płyta ukazała się w dniu premiery dokumentu Netfliksa, który jest zapisem przygotowań do ubiegłorocznego występu wokalistki na festiwalu Coachella. Beyonce była pierwszą czarnoskórą headlinerką w historii festiwalu.

Na scenie podczas występu towarzyszyli jej m.in. mąż Jay-Z oraz koleżanki z zespołu Destiny's CHild - Kelly Rowlands and Michelle Williams.

 

Premiera "Homecoming" już 17 kwietnia 2019 roku na Netflix. Zdjęcia i wywiady nagrane podczas przygotowań do wydarzenia pokażą widzom jak wiele emocji towarzyszy twórcom od narodzin pomysłu do jego realizacji.

Więcej o: