Varius Manx i Kasia Stankiewicz wracają. Możecie zobaczyć klip do utworu "Śliwkowy deszcz"

Powrót Kasi Stankiewicz do zespołu Varius Manx był niewątpliwie zauważalnym momentem na polskim rynku muzycznym. Jednym z efektów tego spektakularnego powrotu jest Album "Ent".

Premiera płyty miała miejsce 13.04.2018, krążek zawiera przepiękne kompozycje Roberta Jansona do tekstów autorstwa Kasi Stankiewicz.

Singiel „Kot bez ogona” promujący wydawnictwo zdobył w styczniu tego roku status platynowej płyty, zaś trasa „Ent Tour” opisana została jako magiczne i baśniowe zjawisko muzyczne, jedyne w swoim rodzaju muzyczno-multimedialne wydarzenie, które wypełniało sale koncertowe po brzegi.

Varius Manx i Kasia Stankiewicz - "Śliwkowy deszcz"

 

„Śliwkowy deszcz” to kolejna muzyczna propozycja z tej płyty. Teledysk do tego utworu w reżyserii Olgi Czyżykiewicz z pewnością będzie nie lada zaskoczeniem dla wielu fanów zespołu. Autorzy o samej piosence mówią tak:

 „Jak powstawała kompozycja Śliwkowy deszcz, mieliśmy w kraju śliwkowy urodzaj, 
a zatem…do przetworów” – komentuje przewrotnie Robert Janson.

„To lekki, melodyjny, z przekazem miłości w tekście utwór, który skradł serca wielu słuchaczom”.

„Śliwkowy deszcz” jest piosenką o takim miłym stanie ciała i świadomości, kiedy zostawiając obok na chwilę śmieci rzeczywistości, możesz patrzeć w słońce, a ono nie razi” – dodaje Kasia Stankiewicz.

Nowy teledysk to jedna z wielu niespodzianek jaką zespół przygotował z okazji tegorocznych obchodów 30 – lecia Varius Manx. Kolejne odsłony już niebawem!

Płytę możecie kupić TUTAJ. 

Więcej o: