Ed Sheeran i Justin Bieber nagrali razem piosenkę. Już nią nęcą przed premierą

Ed Sheeran i Justin Bieber nawiązali współpracę, by nagrać wspólnie piosenkę. Ed dzieli się fragmentami refrenu, a Justin podaje datę premiery utworu i daje podsłuchać jego fragmentu. To już za kilka dni.
Zobacz wideo

Ed Sheeran i Justin Bieber raz już stworzyli wspólnie przebój. W 2015 roku Ed napisał słowa do piosenki "Love Yourself", która znalazła się na ostatnim albumie Biebera. Po latach panowie znowu się spotkali i stworzyli nowy utwór, o czym obaj poinformowali w mediach społecznościowych.

Ed Sheeran i Justin Bieber znowu w duecie

Muzycy postanowili stworzyć trochę napięcia. Zamiast powiedzieć wprost, co się szykuje, zaczęli dawać podpowiedzi, a resztę zostawili ludzkiej domyślności. Justin Bieber na swoim Instagramie poinformował fanów, że zaczął nowy projekt z Edem Sheeranem dodając tajemniczą grafikę z siódemką na czarnym tle, a Ed Sheeran skomentował fotografię słowami "I don't care".

 

Potem pojawiło się nagranie zapisanego pliku muzycznego z dopiskiem "IDK", co fani mieli rozszyfrować jako skrót od frazy "I don't care" (Nie dbam o to") - donosi "Gala". Możecie podsłuchać, co czeka fanów:

 

Następny był wpis z fragmentami tekstu, a sam Ed Sheeran został we wpisie oznaczony.

 

Ma to wszystko pokrycie w tym, co z kolei Ed Sheeran pokazał na swoim koncie na Instagramie. Jest to bowiem fragment tekstu, który zaczyna się od zwrotu "bo nie dbam o to" właśnie:

 


Jak donoszą media, Bieber ukrócił męki fanów i oznajmił, że całą piosenkę usłyszą już 10 maja w piątek. Przypuszcza się, że ta powstała specjalnie na potrzeby filmu "Angry Birds 2", którego premiera odbędzie się już latem tego roku.

Więcej o: