Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają razem koncerty. Będzie wyjątkowo, po Podsiadło potem robi sobie przerwę

Dwaj najpopularniejsi w Polsce młodzi muzycy czyli Dawid Podsiadło i Taco Hemingway, postanowili, że zrobią swoim licznym fanom niespodziankę i razem zagrają koncerty i to aż dwa. Na razie jednak wokół wydarzenia zachowana zostaje atmosfera tajemniczości, bo organizatorzy nie kwapią się z podawaniem dokładniejszych szczegółów.
Zobacz wideo

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają wspólny, i jak zapewnia sam Dawid, wyjątkowy koncert. Na razie jeszcze nie wiadomo kiedy i gdzie, ale niewątpliwie będzie to jedno z najciekawszych wydarzeń muzycznych tego roku.

Wspólny koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya


"Dawid Podsiadło i Taco Hemingway wystąpią na ostatnim koncercie w tym roku" - poinformował na prostej grafice sam Dawid Podsiadło. Biorąc pod uwagę, że mamy dopiero maj, trzeba przyznać, że tak postawiona obietnica sprawia, że prawdopodobnie bilety znikną błyskawicznie. Zarówno Dawid jak i Taco mogą się pochwalić tym, że ich płyty w ubiegłym roku zyskały status albumów złotych i platynowych, zaś bilety na występy wyprzedawały się jak świeże bułeczki.

Dawid Podsiadło właśnie kończy drugą odsłonę trasy koncertowej promującej album "Małomiasteczkowy", z którą wędrował po całej Polsce w dużych halach i małych klubach. Jak informuje, teraz przyszła pora na krótką przerwę. Ostatnie występy w ramach tej muzycznej podróży Podsiadło zagra 17 i 18 maja w Żyrardowie i Oławie. Nim jednak młody muzyk uda się na odpoczynek, wystąpi jeszcze raz z Taco Hemingwayem:

Trasa, trasa i po trasie.
Wielkomiejskie spotkania z Wami powoli dobiegają końca i za niecałe dwa tygodnie zagramy dla Was ostatni koncert w tej podróży. Kto był ten wie, jak dobrze się spotykać w takich małych przestrzeniach.
Natomiast po zakończeniu trasy, znowu na chwilę zniknę z koncertowania. Ale zanim zniknę zagram jeszcze jeden bardzo wyjątkowy koncert w tym roku.

Trzeba będzie trzymać rękę na pulsie, bo taka okazja się już nie powtórzy:

Zdradzę tylko, że warto bo to będzie jedyna taka okazja i ostatnie takie małomiasteczkowe dźwięki na żywo. A więcej powiemy niedługo.

Szczegółów mało, ale napięcie rośnie stopniowo. Okazuje się, że ich wspólny występ odbędzie się w ramach jednego wydarzenia, ale koncerty tak naprawdę będą DWA - będzie jeden i ostatni. 

Podsiadło i Hemingway zagrają razem koncertPodsiadło i Hemingway zagrają razem koncert Sony / Materiały prasowe

Przypomnijmy, że Dawid Podsiadło gościnnie zaśpiewał w przeboju "Tamagochi" duetu Taconafide, który Taco Hemingway stworzył z raperem Quebonafide. Ich "SOMA 0,5" była w ubiegłym roku jedną z najczęściej kupowanych płyt, zaś single mają po kilka milionów odtworzeń na Youtubie.

Dawid Podsiadło ma za sobą bardzo udany rok. Dostał platynową płytę za swój drugi album "Annoyence & Disappointment", potrójną platynę za premierowy album "Małomiasteczkowy", a na dokładkę Paszport Polityki za dokonania na polu muzyki popularnej i całkiem sporo Fryderyków, bo aż sześć. Na jego trasie koncertowej "Małomiasteczkowy tour" zjawiło się 100 tys. osób, a bilety na kolejną turę "Wielkomiejski tour" bilety wyprzedały się w dosłownie cztery minuty.

Więcej o: