Męskie Granie 2019. Ledwo ruszyła przedsprzedaż biletów, a wejściówki rozeszły się błyskawicznie

Męskie Granie to jedna z najważniejszych muzycznych imprez w Polsce. W tym roku projekt obchodzi swoją 10. rocznicę, a o mierze jego popularności mówi dużo fakt, że prawie wszystkie bilety na letnie koncerty wyprzedały się w przeciągu niecałej godziny.
Zobacz wideo

Męskie Granie 2019 zacznie się już 13 lipca w Poznaniu. Chętnych do zabawy nie brakuje - we wtorek o godzinie 12.00 ruszyła przedsprzedaż biletów na wszystkie tegoroczne koncerty, godzinę później było już wiadomo, że wejściówki w większości miast wyprzedały się na pniu.

Męskie Granie 2019. Bilety zniknęły błyskawicznie

Męskie Granie w tym roku obchodzi swoją 10. rocznicę i z tej okazji możemy pewnie spodziewać się czegoś wyjątkowego. Przecież trudno nam wszystkim już sobie wyobrazić lato bez kolejnego hymnu trasy. Te piosenki od 10 lat nieodmiennie szturmują listy przebojów, a ubiegłoroczny "Początek" Krzysztofa Zalewskiego, Dawida Podsiadło i Korteza doczekał się nawet coveru koreańskiego zespołu.

Wydarzenie cieszy się tak dużą popularnością, że organizatorzy zdecydowali się w tym roku wynająć większe przestrzenie na koncerty, które odbędą się w Poznaniu, Krakowie, Gdyni, Wrocławiu, Katowicach, Warszawie i Żywcu.

Niewiele to jednak zmieniło, bo przedsprzedaż biletów na stronach ebilet.pl i eventim.pl ruszyła równo w południe, a po 13.00 można było zdobyć wejściówki już tylko na koncerty w Katowicach, Warszawie i Żywcu. 

Sprzedaż biletów na Męskie Granie 2019 - dostępne miejsca po godzinie 13.00Sprzedaż biletów na Męskie Granie 2019 - dostępne miejsca po godzinie 13.00 eventim.pl


Bilety zostały wykupione, choć nie wiadomo jeszcze dokładnie kto i gdzie dokładnie zagra. Nikomu nie przeszkadzało, że kosztowały po 149 złotych. 

Bilety na Męskie Granie 2019 - wyprzedaneBilety na Męskie Granie 2019 - wyprzedane ebilet.pl

Jak widać amatorom Męskiego Grania to nie przeszkadza, bo wiedzą, że mogą się spodziewać zabawy na najwyższym poziomie. W poprzednich latach można było przecież bawić się z wspomnianymi już wcześniej Dawidem Podsiadło, Krzysztofem Zalewskim, Kortezem, a także Organkiem, Moniką Brodką, Kasią Nosowską, Krzysztofem Waglewskim, Miuoshem, Fiszem Emade, Kazikiem czy Johnem Porterem, Nergalem i Leszkiem Możdżerem.

Męskie Granie 2019. Daty i miejsca koncertów

W tym roku publiczność będzie mogła bawić się w siedmiu miastach w nieco innych niż do tej pory obiektach. Trasę zwieńczy wielki finał w Żywcu, który odbędzie się 24 sierpnia.

  • Poznań, Cytadela, 13 lipca
  • Kraków, Muzeum Lotnictwa, 20 lipca
  • Gdynia, Park Kolibki, 27 lipca
  • Wrocław, Partynice, 3 sierpnia
  • Katowice, Strefa Kultury, 10 sierpnia
  • Warszawa, Służewiec, 17 sierpnia
  • Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem, 24 sierpnia
Więcej o: