Dawid Podsiadło i Taco Hemingway ogłosili, że zagrają razem koncert. Teraz ujawniają szczegóły

Dawid Podsiało i Taco Hemingway zrzucili w tym tygodniu prawdziwą bombę i zdradzili, że zagrają jeden i ostatni w tym roku wspólny koncert. Nie chcieli na początku zdradzać żadnych dokładniejszych informacji, ale teraz już wiemy, kiedy i gdzie zagrają.
Zobacz wideo

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway to dwaj najpopularniejsi młodzi muzycy w Polsce. Nie dość w końcu po raz pierwszy zagrają koncert, to zrobią to po raz pierwszy "w historii polskiej estrady i w historii tego miejsca".

Gdzie i kiedy Dawid Podsiadło z Taco Hemingwayem zagrają wspólny koncert?

Już wiemy, że Podsiadło i Hemingway wystąpią 28 września 2019 roku na PGE Narodowym. Jest to wydarzenie jakiego jeszcze nie było. Nie tylko dlatego, że artyści wcześniej razem nie koncertowali. Ale także z powodu miejsca, jakie do tego wybrali. 

Żaden inny polski artysta nie zagrał wcześniej solowego koncertu na PGE Narodowym. Dlatego też Dawid Podsiadło i Taco Hemingway, uznali że obaj zrobią to jako pierwsi i zaplanowali, że w ciągu jednego dnia, na jednym wydarzeniu obaj zagrają koncerty.  Postanowili "połączyć siły, by przetrzeć szlaki innym twórcom". Jak informują organizatorzy czekają nas ''Dwa koncerty polskich artystów, jedno wydarzenie, po raz pierwszy na taką skalę''.

Podsiadło i HemingwayPodsiadło i Hemingway Materiały promocyjne

Podsiadło i Hemingway - kiedy rusza sprzedaż biletów?

Przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro rusza w środę, 15 maja, o godzinie 12:00. Szczegółowe informacje o przedsprzedaży pojawią się na stronie eBilet.pl w poniedziałek,13 maja, o godzinie 12:00 pod tym adresem. Jeden użytkownik będzie mógł kupić w przedsprzedaży maksymalnie 4 bilety.

Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 17 maja, o godzinie 12:00 na stronie eBilet.pl. Biorąc pod uwagę zainteresowanie, jakie wzbudziła informacja o wspólnym koncercie tych muzyków, radzimy, żeby szybko zdecydować się na zakup, bo biletów szybko może zabraknąć. 

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają razem koncerty. Będzie wyjątkowo, po Podsiadło potem robi sobie przerwę>>>

Więcej o: