Ed Sheeran wraca z nowym utworem po dwóch latach. Posłuchaj duetu z Justinem Bieberem

Ed Sheeran i Justin Bieber nagrali wspólnie piosenkę "I Don't Care". To nie pierwszy raz, gdy wokaliści współpracują ze sobą.

Ed Sheeran i Justin Bieber mają już na koncie współpracę. W 2015 roku Bieber wydał album "Purpose", na którym znalazła się piosenka napisana przez brytyjskiego artystę - "Love Yourself". Ich nowe wspólne dzieło jest zatytułowane "I Don't Care".

Ed Sheeran wraca z nowym utworem po 2 latach. Posłuchaj duetu z Justinem Bieberem

Brytyjski piosenkarz informował fanów o współpracy z Bieberem m.in. na swoim profilu na Instagramie:

 

Obaj artyści zamieszczali w sieci materiały, które kilka dni przed premierą singla miały budzić zainteresowanie wielbicieli Sheerana i Biebera.

"I Don't Care" to pierwsza nowa piosenka Sheerana od 2017 roku. Wtedy Brytyjczyk wydał płytę "Divide". Album zdobył status diamentowej płyty w naszym kraju, a bilety na jego dwa warszawskie koncerty wyprzedały się w kilka godzin.

Autor takich hitów jak "I See Fire", "Thinking Out Loud" czy "Shape of You" to trzeci najlepiej zarabiający muzyk lub zespół zeszłego roku. W 2018 roku zarobił 110 mln dolarów (wyprzedziły go zespoły U2 oraz Coldplay).

Sheeran wydał do tej pory trzy albumy studyjne - w 2011, 2014 i 2017 roku. Piosenkarz pojawiał się także w filmach i serialach. Można go było oglądać m.in. w "Bridget Jones 3", gdzie zagrał samego siebie, a także w pierwszym odcinku siódmego sezonu "Gry o tron", gdzie wcielił się w jednego z żołnierzy Lannisterów. Ten epizod był szeroko komentowany przez fanów muzyka i serialu HBO.