Koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya. Było tylu chętnych na bilety, że przedsprzedaż trzeba było przełożyć

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway ledwo co poinformowali, że zorganizują wspólny występ na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jako pierwsi bilety na to wydarzenie mogli kupić klienci Allegro - zainteresowanie było tak duże, że serwery nie wytrzymały i przedsprzedaż trzeba było przełożyć o kilka godzin.
Zobacz wideo

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway to dwaj najpopularniejsi w Polsce muzycy młodego pokolenia. Nic dziwnego, że duże poruszenie wywołała informacja, iż panowie zagrają razem specjalny koncert - zarówno pierwszy i ostatni - na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Przedsprzedaż biletów na koncert Podsiadło - Hemingway trzeba było przełożyć

15 maja o godzinie 12.00 miała ruszyć przedsprzedaż biletów na wydarzenie, które odbędzie się już 28 września. Jako pierwsi mieli okazję nabyć wejściówki użytkownicy Allegro korzystający z usługi Allegro Smart - firma bowiem nawiązała właśnie współpracę ze stroną ebilet.pl.

>>>Dawid Podsiadło i Taco Hemingway ogłosili, że zagrają razem koncert. Teraz ujawniają szczegóły<<<

Okazało się, że organizatorzy nie docenili skali popularności młodych artystów. Kiedy miało zacząć się zakupowe szaleństwo, na stronie wydarzenia ukazał się tylko komunikat:

Drodzy klienci. Ze względu na ogromne zainteresowanie wydarzeniem, zmuszeni jesteśmy przesunąć start przedsprzedaży. Godzinę podamy wkrótce.

Ostatecznie udało się procedurę uruchomić dwie godziny później, tj. o 14.00. Nie bójcie się, bilety jest jeszcze szansa kupić.

Podsiadło-Hemingway. Kiedy rusza sprzedaż biletów?

Okazuje się, że czekają nas jeszcze dwa etapy zabawy w "kto pierwszy, ten lepszy". W czwartek 16 maja bilety na koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło będą mogli kupić wszyscy użytkownicy strony Allegro. Otwarta sprzedaż dla wszystkich zainteresowanych wydarzeniem słuchaczy zacznie się w piątek 17 maja o godzinie 12.00.

Radzimy zachować czujność, bilety mogą skończyć się naprawdę błyskawicznie. Przypominamy tylko, że w grudniu ubiegłego roku ludzie wykupili bilety na trasę koncertową Dawida Podsiadły w cztery minuty. W przypadku Taco Hemingwaya zabrało to kilka godzin.

>>>Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają razem koncerty. Będzie wyjątkowo, po Podsiadło potem robi sobie przerwę<<<

Więcej o: