Mick Jagger wraca do formy po operacji. Opublikował wideo z sali prób

Mick Jagger wraca do zdrowia po kwietniowej operacji wymiany zastawki serca. Wokalista The Rolling Stones najwyraźniej czuje się już na tyle dobrze, że ćwiczy przed powrotem na scenę. Zamieścił w sieci wideo, w którym pokazuje fanom, że jest w niezłej formie.

Z powodu problemów zdrowotnych Jaggera The Rolling Stones musieli przełożyć trasę koncertową "The Filter". Na razie nie ma jeszcze żadnej oficjalnej informacji na temat terminu jej wznowienia, ale 75-letni piosenkarz już ćwiczy na sali prób. Widać, że nadal rusza się jak... Jagger.

Mick Jagger wraca do formy po operacji. Zobacz wideo z sali prób

Rockman opublikował wideo z sali prób na profilu w serwisie Instagram, gdzie obserwuje go ponad 1,7 mln osób.

 

Wielbiciele talentu i charyzmy Micka Jaggera i jego kolegów z zespołu z pewnością nie mogą się doczekać informacji na temat dat koncertów. Te mają zostać podane do publicznej wiadomości w przyszłym tygodniu.

The Rolling Stones zagrali w Polsce ostatnio w zeszłym roku, po raz pierwszy od 11 lat. Wystąpili 8 lipca 2018 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Bilety rozeszły się w ekspresowym tempie, a The Rolling Stones podobno zarobili na tym około 20 mln złotych.

Niestety, na ten rok nie było zaplanowanych koncertów tej grupy w naszym kraju.

CZYTAJ TEŻ: Koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya. Było tylu chętnych na bilety, że przedsprzedaż trzeba było przełożyć >>

Więcej o: