Mick Jagger gotowy do powrotu na scenę. The Rolling Stones wznawia trasę

Mick Jagger wrócił do zdrowia po operacji wymiany zastawki serca, przez którą trzeba było przerwać trasę The Rolling Stones. Zespół wznawia jednak koncerty - pierwszy z nich już 21 czerwca.
Zobacz wideo

Zespół The Rolling Stones wraca do koncertowania po przymusowej przerwie, spowodowanej kwietniowym zabiegiem wokalisty. Mick Jagger i spółka pojawią się po raz pierwszy na scenie 21 czerwca - w Chicago. Potem wystąpią m.in. w Waszyngtonie, Nowym Orleanie, Houston i Miami.

Mick Jagger gotowy do powrotu. The Rolling Stones wznawia trasę

Wszystkie daty koncertów trasy po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie można znaleźć na plakacie, który został opublikowany na instagramowym profilu The Rolling Stones.

Kilkanaście godzin przed podaniem dat koncertów Mick Jagger podgrzał atmosferę, zamieszczając w sieci wideo, w którym pokazuje fanom, że jest w niezłej formie. Film, na którym 75-letni piosenkarz tańczy na sali prób, zrobił furorę wśród wielbicieli brytyjskiej grupy.

 

Trasa koncertowa "No Filter", która zostanie wznowiona w czerwcu, to kolejna możliwość podziwiania doskonałej formy The Rolling Stones. Niestety, w tym roku Mick Jagger nie zaśpiewa w Polsce. Ostatni koncert w naszym kraju zespół zagrał 8 lipca zeszłego roku na PGE Narodowym w Warszawie.

Więcej o: