Dawid Podsiadło i Taco Hemingway mogą pobić rekord Coldplay. Bilety na koncert zostały prawie całkowicie wyprzedane

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają, jak sami deklarują, jedyny i ostatni w tym roku koncert. Bilety są już niemal wyprzedane i to w zaledwie tydzień po rozpoczęciu sprzedaży.
Zobacz wideo

Zainteresowanie koncertem było tak duże, że serwis allegro, który prowadził przedsprzedaż biletów borykał się z problemami z serwerem po tym, jak na stronę próbowało zalogować się tysiące użytkowników. Finalnie sprzedaż biletów ruszyła dwie godziny później niż zakładano.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway mogą pobić rekord Coldplay - bilety na koncert na Narodowym są prawie wyprzedane

Oficjalna dystrybucja biletów prowadzona jest przez serwis ebilet.pl. Wejściówki na wydarzenie są jeszcze dostępne - cena biletów, w zależności od miejsca, wyznaczona została w przedziałach od 50 do 400 złotych. Na chwilę obecną dostępnych jest mniej niż 1 procent biletów. 

Do tej pory największym koncertem zorganizowanym na PGE Narodowym był występ brytyjskiego zespołu Coldplay, który zagrany został 18 czerwca 2017 roku. Sprzedano wtedy 57 tysięcy biletów. Na razie nie wiadomo ile wejściówek trafiło do sprzedaży, jednak szanse na to, że koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło pobije dotychczasowy rekord jest dość duże.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają wspólny koncert na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie w sobotę 28 września. Obydwaj artyści należą do najbardziej popularnych wokalistów w Polsce. Dawid Podsiadło podczas zeszłorocznej "Małomiasteczkowej Trasy" zebrał ponad 110 tysięcy osób na swoich koncertach. Dodatkowo koncerty w ramach "Wielkomiejskiego Tour" wyprzedane zostały w zaledwie 4 minuty. Dla Taco Hemingway’a wrześniowy koncert będzie pierwszym od dłuższego czasu występem, na którym pojawi się ten wokalista.

Więcej o: