Dawid Podsiadło wypuścił kapitalny teledysk do piosenki "Trofea". Fani: Kurczę, jaka obsada. Szok!

Dawid Podsiadło świętuje swoje tegoroczne sukcesy i w ramach wdzięczności podarował fanom nowy klip do piosenki "Trofea". I jest to produkcja najwyższej klasy. Do współpracy nad filmem zaprosił grono najlepszych aktorów m.in. Borysa Szyca, Jerzego Sthura czy Magdalenę Cielecką. W dodatku pokazał go 23 maja, czyli w swoje 26. urodziny.

Dawid Podsiadło naprawdę nie próżnuje i właśnie zaprezentował fanom nowiutki klip. Artysta do nagrania teledysku zaprosił kilku wyśmienitych aktorów i aktorek. Oprócz Borysa Szyca możemy w nim zobaczyć także Wiktora Zborowskiego, Agatę Buzek, Magdalenę Cielecką, Jerzego Sthura i Krzysztofa Maternę.

 

>>>Dawid Podsiadło i Taco Hemingway mogą pobić rekord Coldplay<<<

Dawid Podsiadło wypuścił nowy teledysk do piosenki "Trofea"

Dawid Podsiadło w tym roku ma na koncie wiele sukcesów. Wygrał Paszport Polityki, zdobył osiem Fryderyków, a do tego dostał kolejną diamentową płytę i razem z Taco Hemingwayem wyprzedał błyskawicznie szybko bilety na koncert na Stadionie Narodowym. Artysta postanowił więc uczcić to nowym teledyskiem do utworu o znaczącym tytule "Trofea". 

Sam Dawid podchodzi do sprawy nieco skromniej niż my i pisze na swoim profilu na Facebooku:

Mamy: Wyprzedany koncert. Diamentową płytę.Świętujemy: Teledyskiem.

Jak widać teledysk zrobiono na wzór starych filmów kryminalnych - Dawid Podsiadło jest detektywem o imieniu Sam i prowadzi śledztwo ze swoją partnerką, detektyw Glen. W tej roli wystąpiła Agata Buzek. Na planie towarzyszyli im także Borys Szyc, Wiktor Zborowski, Magdalena Cielecka, Krzysztof Materna i Jerzy Sthur, co ludzie komentowali:

Kurcze, jaka obsada, ile osób było w to zaangażowanych. Szok !?? Jak przy kręceniu pełnometrażowego filmu... nawet lekarz był na planie.

Piosenkarz zapowiedział klip dzień tuż przed jego premierą. Zanim jeszcze doszło do publikacji, pojawiły się już entuzjastyczne komentarze jego wielbicieli, takie jak "Jeżeli Dawid wydaje klip w swoje 26. urodziny musi to oznaczać, że na pewno będzie świetny", "Dreszcze na samą myśl, bo mam przeczucie, że to petarda będzie", "Szacun za to, ile osób włożyło w to swoje serduszko. Czekałam tak długo" czy "Dawid i ekipa z którą współpracuje czego się nie dotkną, zamieniają w złoto! Także czekam z niecierpliwością na teledysk, bo z pewnością to będzie M A J S T E R S Z T Y K!". 

Reżyserem jest Daniel Jaroszek, autorami pomysłu był sam Dawid Podsiadło i Maciek Woć.

Podsiadło i Hemingway na Narodowym

W tym roku będziemy mieć jeszcze jedną okazję, żeby zobaczyć Dawida Podsiadło na żywo. On i Taco Hemingway zagrają wspólny koncert na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie w sobotę 28 września. Niestety - bilety wyprzedały się błyskawicznie. Niewątpliwie dlatego, że obydwaj artyści należą do najbardziej popularnych wokalistów w Polsce.

Dawid Podsiadło podczas zeszłorocznej "Małomiasteczkowej Trasy" zebrał ponad 110 tysięcy osób na swoich koncertach. Dodatkowo koncerty w ramach "Wielkomiejskiego Tour" wyprzedane zostały w zaledwie 4 minuty. Dla Taco Hemingway’a wrześniowy koncert będzie pierwszym od dłuższego czasu występem, na którym pojawi się ten wokalista.

>>>>Dawid Podsiadło ma się z czego cieszyć. Polacy najchętniej kupowali w ubiegłym roku jego płytę<<<

Zobacz wideo
Więcej o: