Arnold Schwarzenegger śpiewa i rapuje. Aktor w duecie z Andreasem Gabalierem - to trzeba zobaczyć [WIDEO]

Arnold Schwarzenegger o swojego CV dołożył kolejną pozycję - filmowy Terminator i były gubernator Kalifornii nagrał piosenkę z pochodzącym ze Styrii Andreasem Gabalierem. Jest też teledysk do utworu "Pump it up".

Arnold Schwarzenegger urodził się w niewielkiej wiosce Thal w Styrii (Austria) i wydawać by się mogło niemożliwe, że zrobi światową karierę, ale mu się udało. W wieku 20 lat zdobył tytuł Mr. Universe, siedem razy wygrał konkurs dla kulturystów Mr. Olympia. Ma na koncie wiele kultowych ról filmowych - wystarczy wymienić choćby tytuły "Conan Barbarzyńca", "Terminator", "Predator" czy "Pamięć absolutna". Kiedy postanowił zająć się polityką, wygrał wybory na stanowisko gubernatora Kalifornii. I pewnie miałby spore szanse na fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych, gdyby nie to, że może się ubiegać o niego jedynie osoba urodzona na terenie USA.

Arnold Schwarzenegger śpiewa i rapuje [WIDEO]

Teraz Arnold Schwarzenegger połączył siły z pochodzącym ze Styrii muzykiem Andreasem Gabalierem i dzięki temu możemy zobaczyć teledysk do piosenki "Pump it Up - The Motivation Song". Przesłanie utworu brzmi: wierz w siebie i pracuj, a osiągniesz sukces. Jak Arnie.

 

Schwarzeneggera będzie można też zobaczyć już niedługo w jednej z jego najbardziej znanych ról. "Terminator: Mroczne przeznaczenie", który bezpośrednio nawiązuje do dwóch pierwszych filmów serii, będzie miał premierę w listopadzie. W obsadzie znalazła się także Linda Hamilton, a reżyseruje James Cameron.

- Myślę, że najlepiej myśleć o "Terminatorze: Mroczne przeznaczenie" jako bezpośredniej kontynuacji "Terminatora 2" i trzecim filmie z serii. Wrócimy do historii Sary i Johna. Wróci też T-800 - zupełnie inny T-800 z zupełnie inną rolą niż wcześniej widzieliśmy - zdradził Cameron.

Więcej o: