Corey Taylor uszkodził sobie jądro podczas śpiewania. "Ćwiczyłem wysokie tony"

Wokalista metalowej grupy Slipknot Corey Taylor podzielił się z fanami informacją o wypadku, który przydarzył mu się podczas ćwiczeń wokalnych. Piosenkarz, który niedługo ma przyjechać do Polski, uszkodził sobie lewe jądro.

Piosenkarz, który występuje z zespołami Stone Sour i Slipknot, zamieścił na swoim profilu w serwisie Twitter następującą wiadomość: 

Dziś rano ćwiczyłem wysokie tony w stylu Dokken z 1987 roku. Trochę przesadziłem i wysadziłem sobie lewe jądro. Uważajcie na siebie, dzieciaki. #sikaniekrwią

Corey Taylor uszkodził jądro podczas śpiewania

Corey Taylor, który zastąpił Andersa Colsefinioda i od 1997 roku jest wokalistą Slipknot, przygotowuje się obecnie do trasy koncertowej po Europie, w ramach której zespół odwiedzi również Polskę. Slipknot pojawi się 25 czerwca na Mystic Festival 2019 w Krakowie.

Kilkanaście dni temu Slipknot zdradził fanom tytuł ich najnowszej płyty, której premierę zaplanowano na 9 sierpnia 2019 roku. Album będzie się nazywał "We Are Not Your Kind". Slipknot to amerykański zespół, który gra muzykę z pogranicza heavy, nu i metalu alternatywnego. Cechą charakterystyczną jego członków jest to, że na scenie występują w maskach.

Rammstein pokazał nowy teledysk do piosenki "Auslander". Od premiery zobaczyło go 3,5 mln osób >>

Więcej o: