Open'er Festival 2019: Kylie Minogue headlinerką polskiego festiwalu!

Na oficjalnej strony Open'er Festival 2019 ogłoszono kolejnego artystę, który na początku lipca zagra na jednym z koncertów festiwalu w Gdyni. Headlinerką tegorocznego Open'era będzie Kylie Minogue.
Zobacz wideo

Kylie Minogue na Open'er Festival 2019 w Gdyni wystąpi już 5 lipca. Australijska wokalistka będzie promować swój najnowszy album "Step Back in Time: The Definitive Collection", którego premiera zaplanowana jest na kilka dni, przed występem gwiazdy pop w Polsce.

Kylie Minogue headlinerką Open'er Festival 2019

Jest jedną z najbardziej znanych gwiazd muzyki pop. Swoją karierę rozpoczęła od występu w operze medialnej "Sąsiedzi", w którym grała przez dwa lata. Później Minogue rozpoczęła karierę piosenkarki - do tej pory wydała 11 płyt studyjnych. Według Australian Recording Industry Association Kylie Minogue jest najbardziej popularną i cenioną australijską wokalistką na świecie. W 2016 roku Billboard przyznał jej 18. miejsce dla najlepszych artystek muzyki dance wszechczasów. 

 

Do 2015 roku Księżniczka Popu sprzedała ponad 80 milionów płyt na świecie. Ma na swoim koncie nagrody Australijskiego Wykonawcy Roku, otrzymała także Order Imperium Brytyjskiego czy francuski Order Sztuki i Literatury. Za działalność związaną z walką z rakiem piersi została uhonorowana stopniem doktora naukowego przez Anglia Ruskin University. 28 czerwca ukaże się album "Step Back in Time: The Definitive Collection", który ma podsumować 30-lat pracy artystycznej Kylie. 

Podczas tegorocznej edycji Open'er Festival 2019 poza Kylie Minogue wystąpią także: The Strokes, Travis Scott, The 1975, Vampire Weekend, Rudimental, Kodaline, LP, Swedish House Mafia, G-Eazy i J Balvin. Festiwal odbędzie się w dniach 3-6 lipca. 

Open'er Festival 2019 - cena biletów 

Do 10 czerwca trwa sprzedaż Regular Tickets, później kupujący muszą liczyć się z wyższą ceną tzw. Final Call Tickets. Obecnie ceny biletów na Open'er Festiwal 2019 prezentują się następująco: 

  • Karnet 4-dniowy - 599 zł
  • Karnet 4-dniowy + Pole namiotowe - 699 zł
  • Karnet weekendowy (piątek i sobota) - 419 zł
  • Karnet weekendowy (piątek i sobota) + Pole namiotowe - 489 zł
  • Bilet jednodniowy na Open'er Festival - 279 zł (możliwość rozpoczęcia sprzedaży biletów jednodniowych przed Regular Tickets)
Więcej o: