Celine Dion zauważyła, że widz wstaje do łazienki i wstrzymała finałowy koncert. "Oczywiście, że na ciebie poczekam, słoneczko!"

Celine Dion przez ostatnich 16 lat występowała w Las Vegas, ale uznała, że pora z tym skończyć. Piosenkarka zagrała swój ostatni koncert w Caesars Palace, w trakcie którego doszło do zabawnego incydentu. Specjalnie przestała śpiewać, bo jeden z widzów poszedł do łazienki.
Zobacz wideo

Celine Dion w ten weekend skończyła trwającą ostatnich 16 lat "rezydenturę" w Las Vegas. W trakcie pożegnalnego występu zaśpiewała nową balladę "Flying on My Own", i ,co więcej, wykazała się niemałym poczuciem humoru. Wstrzymała występ, kiedy okazało się, że jeden z siedzących na widowni panów musi pobiec do łazienki - donosi portal Vulture. W dodatku ktoś to wszystko nagrał.

>>Celine Dion nagrała piosenkę na miarę tej z "Titanica". Ale zaskakujące jest, do jakiego filmu<<

Celine Dion wstrzymała koncert, żeby uczestnik mógł pójść do łazienki

Celine Dion zauważyła, że w czasie jej ostatniego koncertu w Las Vegas jeden z widzów wstaje do łazienki. Postanowiła, że poczeka, aż nieszczęśnik wróci, żeby dalej ze spokojem grać. Przy okazji żartobliwie skomentowała:

Wszyscy na ciebie czekaliśmy! 4,3 tys. osób czekało na ciebie. Nie spiesz się teraz.

Przedrzeźniała się:

Czyż to nie urocze? Oczywiście, że jest spłukany. Dwa bilety, przyszedł zobaczyć ten ostatni koncert. Oczywiście, że jest spłukany. Oczywiście, że na ciebie słoneczko poczekam.

Co prawda koncerty w Las Vegas się skończyły, ale przed nami premiera filmu biograficznego Celine Dion - zapowiedziana została na przyszły rok.

>>Powstanie biograficzny film o Celine Dion. Z jej piosenkami<<

 

Kariera Celine Dion zaczęła się w latach 80., kiedy to artystka nawiązała współpracę ze swoim przyszłym mężem i wieloletnim agentem. Angelil zastawił swój dom, by sfinansować wydanie jej debiutanckiego albumu. W 1988 roku Dion wygrała 33. finał Eurowizji, reprezentując Szwajcarię z piosenką "Ne partez pas sans moi". Od tego czasu piosenkarka sprzedała ponad 200 milionów płyt na całym świecie i stworzyła tak niezapomniane hity jak "My Heart Will Go On" czy "I'm Alive" czy "All by Myself".