Koncert Stinga w Krakowie potwierdzony. Brytyjska gwiazda przyjedzie do Polski już w listopadzie

Sting, czyli brytyjski piosenkarz, multiinstrumentalista i kompozytor, znany m.in. jako lider zespołu The Police, zagra w Krakowie już w tym roku. Koncert będący częścią trasy "My Songs" odbędzie się 2 listopada 2019 roku w Tauron Arenie.
Zobacz wideo

Podczas koncertu Sting: My Songs fani brytyjskiego muzyka usłyszą najbardziej znane utwory napisane przez Stinga zarówno w czasie jego solowej kariery, jak i współpracy z zespołem The Police. Jego fani usłyszą m.in. takie utwory jak „Englishman in New York”, „Fields of God”, „Shape of my heart”, „Every Breath You Take”, “Roxanne”, czy “Message in the Bottle”. Stingowi towarzyszyć będzie akompaniująca mu rockowa kapela. 

Koncert Stinga w Krakowie. Gdzie i kiedy będzie można kupić bilety? 

Bilety na listopadowy koncert Stinga w Krakowie będą dostępne w regularnej sprzedaży już w najbliższy piątek, czyli 28 czerwca od 10:00 na LiveNation.pl. Przedsprzedaż biletów dostępna będzie dla członków Fan Clubu Stinga - należące do niego osoby będą mogły kupić wejściówki już jutro, a więc we wtorek 25 czerwca od godziny 10:00. Z przedsprzedaży będą mogli skorzystać także posiadacze kart Citi (bilety dostępne od 10:00 w środę 26 czerwca) oraz zarejestrowani użytkownicy LiveNation.pl (będą mogli kupić wejściówki na koncert Stinga od 10:00 w czwartek 27 czerwca). Cena biletów na to wydarzenie nie jest jeszcze znana. 

Więcej o: