Sławek Uniatowski śpiewa tekst Organka. Zobacz teledysk do piosenki "5 rano"

- Piosenka "5 rano" mówi o tym, że przed najważniejszymi skrzyżowaniami w naszym życiu nie ma drogowskazów, więc uważajmy na drogach - mówi Sławek Uniatowski.
Zobacz wideo

"5 rano" to kolejny singiel Sławka Uniatowskiego z wydanej w kwietniu 2018 roku płyty "Metamorphosis". Tekst piosenki napisał Tomasz Organek, teledysk wyreżyserowała Maja Koman, która odpowiada także za jego scenariusz.

Sławek Uniatowski śpiewa tekst Organka. Zobacz teledysk do piosenki "5 rano"

- Piosenka mówi o tym, że przed najważniejszymi skrzyżowaniami w naszym życiu nie ma drogowskazów, więc uważajmy na drogach. Miłego odbioru - zaprasza Sławek Uniatowski. W teledysku oprócz wokalisty wystąpił Maks Lewandowski jako mały Sławek. Pojawili się również Mateusz Stachowiak, Patryk Gularek, Szymon Nowak, Marcin Stachowiak - zespół ratownictwa.

 

Uniatowski to utalentowany artysta, który już w wieku 13 lat zaczął komponować piosenki. Przez lata zagrał mnóstwo koncertów, w czasie których dał się poznać jako wspaniały wokalista. Świetnie czuje się w jazzie, soulu i ambitnym popie, co dokładnie słychać na jego pierwszej długo oczekiwanej, autorskiej płycie "Metamorphosis" z którego pochodzi singiel "5 rano".

Na płycie znalazły się melodie, których nie da się zapomnieć, z tekstami, za które odpowiadają Tomasz Organek, Janusz Onufrowicz, Michał Zabłocki i Sławek Uniatowski.

Link do zakupu płyty na CD.

Więcej o: