Tomasz Kot na Glastonbury z The Chemical Brothers. "DUMA! To się dzieje naprawdę"

Tomasz Kot pojawił się podczas koncertu legendarnej grupy The Chemical Brothers, który muzycy dali podczas tegorocznego festiwalu Glastonbury. Twarz polskiego aktora została wyświetlona na wizualizacjach, Kot był narratorem całości.

Jako pierwsza zdjęcia udostępniła w sieci Karolina Korwin-Piotrowska. "Został zaproszony do współpracy przez zespół - jest narratorem całości - DUMA! To się dzieje naprawdę" - skomentowała dziennikarka.

 

- Jakiś czas temu do współpracy zaprosił mnie zespół The Chemical Brothers. Znalazłem się w grupie brytyjskich performerów, tancerzy i aktorów. Tworzyliśmy wizualną stronę ich trasy koncertowej. Chłopaki ruszyli w świat i sprawia mi to wiele satysfakcji - mówił w maju aktor w rozmowie z Onetem.


Wizerunek Tomasza Kota zostanie wykorzystany podczas wszystkich występów światowej trasy Chemical Brothers. Niedługo zespół zagra na Doctor Music Fest w Barcelonie, a potem m.in. na Mad Cool w Madrycie i Zurich Openair.

Tomasz Kot podbija świat

Polski aktor, o którym zrobiło się za granicą szczególnie głośno po jego roli w nominowanej do Oscara "Zimnej wojnie" coraz częściej angażuje się w projekty za granicą.

Zobacz wideo

Niedawno można było go oglądać w sesji zdjęciowej dla amerykańskiego "Vogue'a", pojawiła się także informacja o tym, że zagra główną rolę w biografii Nikoli Tesli. 

Scenarzystą i reżyserem filmu o wynalazcy jest Anand Tucker, producent "Dziewczyny z perłą" i reżyser "Oświadczyn po irlandzku". - Tomasz jest wybitnym aktorem i kiedy zobaczyłem jego niesamowitą kreację w "Zimnej wojnie", nie miałem wątpliwości, kto powinien zagrać Teslę - powiedział Tucker. Sam Tomasz Kot skomentował doniesienia na swoim profilu na Instagramie:

Szczęśliwy jestem, baaardzo szczęśliwy, a serce mi bije tak samo jak przed „Skazanym na bluesa” i „Bogami”! Jest moc!
 

Zdjęcia do tej produkcji mają ruszyć jesienią.

Więcej o: