Dodatkowe bilety na koncert Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya. Ostatnia szansa, żeby je zdobyć

Bilety na koncert Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya na PGE Narodowym wyprzedały się rekordowo szybko. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów, którzy nie zdążyli ich sobie kupić. Do sprzedaży trafi dodatkowa pula biletów na wrześniowy koncert.
Zobacz wideo

Żaden polski artysta wcześniej nie zagrał własnego koncertu na PGE Narodowym. Tymczasem Dawid Podsiadło i Taco Hemingway jako pierwsi wyprzedali bilety na wydarzenie w tym gigantycznym obiekcie. Bilety zniknęły tak szybko, że nie wszyscy zainteresowani zdążyli je kupić.

>>Koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya. Było tylu chętnych na bilety, że przedsprzedaż trzeba było przełożyć<<

Koncert Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya - dodatkowe bilety 

Do sprzedaży trafi dodatkowa pula biletów na płytę. To właśnie one cieszyły się największym zainteresowaniem i wyprzedały się najszybciej. Sprzedaż rozpocznie się w środę, 3 lipca, o godzinie 12:00 na stronie eBilet.pl. Przypominamy, koncert odbędzie się 28 września 2019 roku.

Materiały promocyjneMateriały promocyjne Będzie dodatkowa pula biletów na koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya

Dawid Podsiadło ma za sobą bardzo udany rok. Dostał platynową płytę za swój drugi album "Annoyence & Disappointment", potrójną platynę za premierowy album "Małomiasteczkowy", a na dokładkę Paszport Polityki za dokonania na polu muzyki popularnej i całkiem sporo Fryderyków, bo aż sześć. Na jego trasie koncertowej "Małomiasteczkowy tour" zjawiło się 100 tys. osób, a bilety na kolejną turę "Wielkomiejski tour" bilety wyprzedały się w dosłownie cztery minuty. 

Przypomnijmy, że Dawid Podsiadło gościnnie zaśpiewał w przeboju "Tamagochi" duetu Taconafide, który Taco Hemingway stworzył z raperem Quebonafide. Ich "SOMA 0,5" była w ubiegłym roku jedną z najczęściej kupowanych płyt, zaś single mają po kilka milionów odtworzeń na Youtubie. Zarówno Dawid jak i Taco mogą się pochwalić tym, że ich płyty w ubiegłym roku zyskały status albumów złotych i platynowych, zaś bilety na występy wyprzedawały się jak świeże bułeczki.

Taco Hemingway w ubiegłym roku, tak samo jak Podsiadło, zagrał wyprzedaną trasę promując album "Café Belga". Również jego projekt z Quebonafide bił rekordy popularności. Nadchodzące koncerty na PGE Narodowym będą pierwszymi po dłuższej przerwie i jedynymi, które artysta zagra w tym roku.

>>Dawid Podsiadło zaśpiewał przebój Zbigniewa Wodeckiego. "Obłędne wykonanie", "ciary na całym ciele"<<

>>Dawid Podsiadło wypuścił kapitalny teledysk do piosenki "Trofea". Fani: Kurczę, jaka obsada. Szok!<<

Więcej o: