Open'er Festival 2019. ASAP Rocky aresztowany za udział w bójce. Czy zagra na polskim festiwalu?

Jedna z gwiazd tegorocznego Open'er Festival 2019, ASAP Rocky został aresztowany po tym jak wdał się w bójkę z mężczyzną po swoim koncercie w Szwecji. Na nagraniach z incydentu widać jak raper uderza młodego chłopaka.
Zobacz wideo

ASAP Rocky ma zagrać na tegorocznym Open'er Festival, jednak jego występ zaplanowany na 4 lipca stoi pod znakiem zapytania. Raper zagrał ostatnio na festiwalu Smash X Stadion w Sztokholmie w Szwecji. Podczas zwiedzania miasta muzyk pokłócił się z dwoma mężczyznami, którzy zaczęli iść za nim oraz za resztą jego zespołu.

Open'er Festival 2019. ASAP Rocky wdał się w bójkę w Szwecji. Policja prowadzi śledztwo w sprawie muzyka

Mężczyźni zaczęli domagać się od niego tego, by zapłacił im za zniszczone słuchawki. W rozmowę włączyła się dodatkowo kobieta, która oskarżyła jednego z kolegów ASAP Rocky'ego o to, że złapał ją za pośladek. Chwilę później między mężczyznami wywiązała się bójka. Na nagraniu widać jak ASAP Rocky przewraca jednego z mężczyzn na ziemię i okłada go pięściami.

 

Jak podaje Billboard szwedzka policja aktualnie prowadzi śledztwo w tej sprawie - z tego powodu możliwe jest to, że członkowie zespołu oraz sam raper zostaną zatrzymani na dłużej do wyjaśnień. Na razie organizator Open'er Festival nie odwołał koncertu, który ma się odbyć 4 lipca 30 minut po północy. W najbliższych dniach ASAP Rocky ma zagrać na koncertach w Polsce, Norwegii i Irlandii.

Więcej o: