Open'er Festival 2019. ASAP Rocky zostaje w areszcie. Wiadomo, kto zagra zamiast niego w Gdyni

Raper ASAP Rocky miał zagrać koncert Open'er Festival 2019. Został jednak aresztowany po tym jak wdał się w bójkę z mężczyzną po swoim koncercie w Szwecji. Jego koncert w Gdyni został oficjalnie odwołany.
Zobacz wideo

O tym, że ASAP Rocky nie wystąpi podczas Open'er Festival 2019 poinformowali organizatorzy imprezy. Wiadomo też już, kto pojawi się na scenie zamiast niego. Będzie to Stormzy.

ASAP Rocky miał być ostatnim wykonawczą na scenie głównej 4 lipca, drugiego dnia imprezy. Amerykański gwiazdor trafił jednak do aresztu po bójce na jednej z ulic Sztokholmu, informację media podały wczoraj - wtedy jego obecność w Gdyni stanęła pod znakiem zapytania.

Nagranie incydentu trafiło do sieci. Podczas zwiedzania miasta muzyk pokłócił się z dwoma mężczyznami, którzy zaczęli iść za nim oraz za resztą jego zespołu. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.

 

Open'er Festival 2019. Kto wystąpi w Gdyni?

Open'er Festival 2019 rozpocząl się wczoraj koncertami takich gwiazd jak Vampitre Weekend czy Travis Scott. W ciągu czterech dni na gdyńskiej scenie wystąpi ponad 80 artystów z całego świata, w tym także z Polski. Oprócz rapera Stormzy'ego, który zastąpi aresztowanego muzyka, podczas tegorocznego Open'era na scenie pojawią się jeszcze m.in. The Strokes, Fisz Emade Tworzywo, The Smashing Pumpkins, Kylie Minogue, Lana del Rey i J Balvin.

Festiwal zakończy się w nocy z soboty na niedzielę.

Więcej o: