The Neighbourhood ogłasza dwa koncerty w Polsce. Zagrają u nas w przyszłym roku

Po udanym występie tegorocznej zimy na warszawskim Torwarze kalifornijski zespół The Neighbourhood, znany również jako THE NBHD, powróci do Polski w lutym 2020 roku.

Grająca rocka w alternatywno-popowych klimatach formacja The Neigbourhood najbardziej zasłynęła w 2012 roku utworem "Sweater Weather", który podbił listy przebojów nie tylko w USA, ale i na całym świecie. Panowie pod wodzą Jesse'ego Rutherforda oprócz kilku EP-ek mają na koncie trzy albumy studyjne ("I Love You", "Wiped Out!", "The Neighbourhood"), z których najnowszy ukazał się rok temu. 

The Neighbourhood w Polsce w 2020 roku. Znamy daty koncertów

The Neighbourhood tworzą: wokalista Jesse James Rutherford, perkusista Brandon Fried, dwóch znakomitych gitarzystów, Zachary Abels i Jeremy Freedman, oraz basista Michael Margott. Panowie nie stronią od eksperymentów - współpracowali i nagrywali np. z artystami ze świata rapu (m.in. YG, Raury, Danny Brown, Dej Loaf, French Montana, Casey Veggies), tworząc mix rocka, hip-hopu i popu. 

Ogłoszona dziś trasa koncertowa zespołu po Europie obejmie m.in. Polskę, którą zespół odwiedza prawie regularnie. Lutowy koncert przyciągnął wielu fanów, którzy wypełnili cały warszawski Torwar. The Neighbourhood zagrają ponownie właśnie tam 13 lutego 2020 roku. Następnego dnia (14 lutego 2020) będzie okazja do spędzenia z zespołem Walentynek w Krakowie w klubie Studio.

Bilety do nabycia już od 12 lipca 2019 roku od godz. 10:00 na: www.makroconcert.pl / www.ebilet.pl / www.eventim.pl oraz w Salonach Empik.

Więcej o: