Trudno będzie uwolnić się od nowej piosenki De Mono. Zespół pokazuje teledysk do singla "Prosto w serce"

"Nie uwolnisz się ode mnie już, nigdy więcej!" - tak brzmi refren nowego utworu zespołu De Mono pod wodzą Andrzeja Krzywego. Piosenka "Prosto w serce" to pierwszy singiel zapowiadający kolejny album grupy.
 

Kompozycja wieloletniego gitarzysty zespołu Tomka Banasia do słów Wojtka Byrskiego trafia w gusta dotychczasowych jak i stale przybywających fanów De Mono. Barwy głosu Andrzeja Krzywego nie można pomylić z żadnym innym, a zespół w najnowszej odsłonie prezentuje nowe brzmienie, potwierdzając tym samym, że jest wciąż w ścisłej czołówce polskich zespołów pop-rockowych - zapowiada wydawca.

- Długo trwały poszukiwania piosenki o takiej dynamice, przebojowości i temperamencie - udało się - mówi Andrzej Krzywy, lider zespołu. - Kompozycja jest lekka i niezwykle melodyjna, a genialny tekst Wojtka Byrskiego z przekazem miłości podkreśla walory utworu. Mam nadzieję, że ta piosenka, skradnie serca wielu słuchaczy - dodaje.

Pomysłodawcą i reżyserem teledysku do utworu jest Paweł Łukomski. Klip oparty jest na technice realizacji obrazu z góry, gdzie kamera stała się "okiem Boga". 

Wraz z nowym singlem i zbliżającą się płytą zespół postawił na odświeżenie komunikacji wizualnej. Zerwanie z dotychczasowym, funkcjonującym przez wiele lat logo to dość odważny krok, ale świadczący o tym, że zespół podąża za trendami i idzie z duchem czasu. Już niedługo ukaże się płyta De Mono w składzie: Andrzej Krzywy – wokal, Piotr Kubiaczyk – gitara basowa,  Paweł Pełczyński – saksofony, instrumenty perkusyjne, Paweł Dampc – instrumenty klawiszowe, Tomasz Banaś – gitary, Zdzisław Zioło – gitary oraz Marcin Korbacz – perkusja.

Więcej o:
Skomentuj:
Trudno będzie uwolnić się od nowej piosenki De Mono. Zespół pokazuje teledysk do singla "Prosto w serce"
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX