Koncert Rammstein na Stadionie Śląskim w Chorzowie już 24 lipca [kiedy, data, godzina, ceny biletów]

24 lipca na Stadionie Śląskim w Chorzowie wystąpi niemiecki zespół Rammstein. Koncert odbędzie się w ramach europejskiej trasy koncertowej "Rammstein: Europe Stadium Tour", która wystartowała 27 maja.
Zobacz wideo

Już tylko kilka dni pozostało do koncertu legendarnej grupy Rammstein w Polsce. 24 lipca na Stadionie Śląskim będzie można usłyszeć najnowsze utwory z ostatniej płyty zespołu. Gościem specjalnym ma być zespół Duo Jatekok, który wystąpi jako support. 

Rammstein zagra na Stadionie Śląskim w Chorzowie - następny koncert już za rok!

Podczas trasy "Rammstein: Europe Stadium Tour" zespół wykonuje zazwyczaj 23 utwory. Na fanów czekają także dwa bisy. Większość piosenek prezentowanych podczas trasy pochodzi z najnowszej płyty "Rammstein" oraz kilka utworów z płyt "Mutter", "Herzeleid", "Sehnsucht", "reise, reise" i "Liebe ist fur alle da".

Bilety na to wydarzenie wyprzedały się ekspresowo. Obecnie żadna oficjalna strona nie prowadzi sprzedaży wejściówek na koncert Rammsteina w Chorzowie. Bilety można znaleźć na niektórych nieoficjalnych stronach, jednak tam ceny zaczynają się od 500 do prawie 2 tysięcy złotych za bilet na trybuny.

 

Dla osób, które nie zdążyły kupić biletów, jest jeszcze nadzieja. W 2020 roku Rammstein zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie. Z zakupem biletów trzeba się jednak spieszyć. Jedyne dostępne bilety zlokalizowane są na trybunach górnych i kosztują 220 złotych.

Więcej o: