Taco Hemingway zaskoczył fanów. Album "Pocztówka z WWA, lato '19" jest już w sieci

Taco Hemingway opublikował w internecie swój najnowszy album pt. "Pocztówka z WWA, lato '19". To dla fanów spore zaskoczenie, bo spodziewali się, że premiera płyty nastąpi dopiero w sierpniu.
Zobacz wideo

Premiera płyty "Pocztówka z WWA, lato '19" zaplanowana była na 9 sierpnia. Jak tłumaczy Taco Hemingway, była to "zmyłka", a sierpniowa data dotyczy premiery płyty na nośniku fizycznym. W sieci nowe utwory pojawiły się już 23 lipca.

Internetowa premiera płyty "Pocztówka z WWA, lato '19" Taco Hemingwaya. Gdzie jej posłuchać?

Choć lato '19 jeszcze się nie skończyło, Taco Hemingway już "wysłał" swoim fanom "Pocztówkę" z Warszawy. Dlaczego tak wcześnie? Artysta wyjaśnił to w kilku zdaniach w poście na Facebooku.

Wraz z wydaniem 'Trójkąta warszawskiego' obiecałem więc sobie, że - celem spłacenia długu - moje albumy zawsze trafiać będą do internetu za darmo. Oto najnowszy z nich. 'POCZTÓWKĘ' wrzucam klasycznie bez singli, teledysków i promocji, bo pilnie muszę zakończyć już ten etap prac. Bo chcę skupić się na kolejnym projekcie. Bo jest lipiec. Bo to moje piosenki i moja decyzja. Bo tak.

Nowa płyta Taco Hemingwaya składa się z 11 utworów. Do współpracy przy tym krążku raper zaprosił takich artystów jak Pezet, Dawid Podsiadło czy Rosalie. To pierwszy raz, kiedy na studyjnym krążku Taco Hemingwaya pojawili się goście.

Fani są szczególnie zachwyceni utworami, do których dograł się właśnie Dawid Podsiadło. Wokalista wraz z Filipem Szcześniakiem zagra 28 września wyprzedany koncert na Stadionie Narodowym. 

 

Albumu "Pocztówka z WWA, lato '19" można posłuchać na Spotify, Apple Music, Tidalu oraz YouTube.

Więcej o: