Antek Smykiewicz wraca z nową płytą. Zobacz teledysk do singla "Neony"

Antek Smykiewicz już niedługo zdradzi datę premiery swojej drugiej płyty, a teraz dzieli się z fanami teledyskiem do piosenki "Neony".

Pierwsze ujęcie teledysku do "Neonów" to panorama Warszawy z Mostem Świętokrzyskim. Zaraz potem w kadrze pojawia się Antek Smykiewicz.

 

"Neony" Antka Smykiewicza - zobacz teledysk [WIDEO]

Antek Smykiewicz w "Neonach" porusza tematykę obecnych czasów:

Dziwne, że w dobie lotów w kosmos i wszechobecnym zalewie informacji, coraz ciężej odnajdujemy swoje własne ja. Myślę, że każdy z nas w jakiś sposób poszukuje siebie i własnej, najlepszej drogi na swoje dalsze poczynania. Niestety, zanim uda nam się rozpoznać to właściwe swoiste i najlepsze dla nas światło, błądzimy i jak ćmy wpadamy w różne niekoniecznie korzystne dla nas sytuacje i osoby.

"Neony" to również opowieść o ludziach, którzy pośród "neonowej" kuszącej i przeważnie nierealnej rzeczywistości poszukują siebie nawzajem. Chcą poznać prawdziwych siebie, bez fałszu, który prezentują światu.

Antek Smykiewicz - z talent show na podbój list przebojów

Antek Smykiewicz to wokalista, kompozytor i autor tekstów. Jest jednym z najciekawszych, funkcjonujących obecnie głosów młodego pokolenia. Początkowo szerszej publiczności dał się poznać jako laureat drugiego miejsca w pierwszej edycji programu "The Voice of Poland", półfinalista siódmej edycji "Must Be The Music" i laureat Żelaznej Twojej Twarzy w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Zobacz wideo

Jego debiutancki singiel "Pomimo Burz" na trzy miesiące po premierze uplasował się na pierwszym miejscu na oficjalnej liście najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych, otrzymał status Diamentowej Płyty, a teledysk do singla odnotował oszałamiającą liczbę prawie 50 milionów wyświetleń. To niewątpliwie najmocniejszy debiutant w historii.

Więcej o: