Rządowe Centrum Bezpieczeństwa podziękowało Taco Hemingwayowi. "Inspirujemy artystów"

Płyta Taco Hemingwaya "Pocztówka z WWA, lato'19" dostępna jest w sieci od 23 lipca i cieszy się coraz większym uznaniem. Jak się okazuje, z nowym albumem rapera zapoznali się nie tylko wierni fani, ale także osoby pracujące w Rządowym Centrum Bezpieczeństwa.
Zobacz wideo

Nowy album Taco Hemingwaya "Pocztówka z WWA, lato'19" składa się z jedenastu utworów. Jeden z nich nosi tytuł "Alert RCB". Na facebookowym profilu instytucji, która ostrzega nas m.in przed upałami i gwałtownymi burzami, niespodziewanie pojawiły się podziękowania dla muzyka.

"Alert RCB inspiruje artystów. Jesteśmy dumni. Taco Hemingway, dziękujemy!" - czytamy w najnowszym wpisie Rządowego Centrum Bezpieczeństwa.

Taco Hemingway - "Pocztówka z WWA, lato '19"

Nowy album Taco Hemingwaya pojawił się w sieci kilka dni temu. Artysta zapowiadał, że premiera "Pocztówki..." odbędzie się 9 sierpnia, a mimo to postanowił udostępnić swoje nowe utwory wcześniej. Sierpniowa data to dzień premiery płyty na nośniku fizycznym. Póki nie trafi ona do sklepów muzycznych, płyty "Pocztówka z WWA, lato '19" można posłuchać na platformach YouTube, Spotify i Apple Music.

Nową płytę Taco Hemingwaya zrecenzował dla nas Przemysław Gulda >>>

Więcej o: