Wkrótce początek OFF Festival w Katowicach. Kogo zobaczymy na scenie? [program, bilety]

Program awangardowego OFF Festival'u jak zwykle zaskakuje. Mimo niesłabnącej popularności imprezy, której pomysłodawcą jest Artur Rojek, można jeszcze dostać bilety.
Zobacz wideo

W tym roku na 5 scenach od 2 do 4 sierpnia będziemy mogli słuchać 63 artystów grających muzykę niemal każdego gatunku. Usłyszymy m.in. formację britpopową Suede, indierockowy zespół Foals czy szwedzką wokalistkę Neneh Cherry.
W Dolinie Trzech Stawów, gdzie odbywa się festiwal, pojawią się również polscy muzycy. Z naszych zespołów wystąpią m.in. Niemoc, Cudowne lata i Budyń/Pikula.

 

Oprócz wybrania się na koncerty możemy także odwiedzić Kawiarnie literacką, gdzie będą odbywać się dyskusje, wykłady i spotkania a motywem przewodnim w tym roku jest słowo „dlaczego?”. Przykładowo można wziąć udział w dyskusji „Dlaczego przedmioty są ważne?” lub obejrzeć spektakl improwizowany Klubu Komediowego.

OFF Festival - bilety i atrakcje 

Bilety można kupić na oficjalnej stronie festiwalu. Karnet na 3 dni kosztuje 400 zł a jednodniowy 220. Ci, którzy chcą nocować na terenie festiwalu, mogą dokupić miejsce na polu namiotowym za 80 zł.

Co ma być wyjątkowe w tym roku to ograniczenie w strefie gastronomicznej potraw mięsnych do 20%. Większość stoisk będą stanowić kuchnie wegańskie i wegetariańskie.OFF Festival stawia na ekologie i będzie obowiązywać recykling wszystkich wykorzystywanych na festiwalu materiałów.
W strefie dla dzieci - Piaskoffnicy - najmłodsi fani muzyki będą mogli brać udział w różnych warsztatach i zajęciach.

Organizatorzy zapowiedzieli na konferencji prasowej, że w tym roku spodziewają się rekordowej liczby 20 tysięcy uczestników.

 
Więcej o: