"Tajemniczy gość" jednego dnia w największych talk-show w USA. To ma być wielki powrót, tylko czyj?

Już w czwartek w najpopularniejszych talk-show w Stanach Zjednoczonych ma pojawić się tajemnicza gwiazda. W tym momencie wiadomo tylko, że to najprawdopodobniej kobieta, która ogłosi wielki powrót na scenę.

Rozpiski dotyczące gości programów nadawanych 8 sierpnia na antenie stacji NBC, ABC, TBS i CBS zwracają uwagę słowami 'gość specjalny" czy "gość-niespodzianka". Takie opisy są widoczne na oficjalnych stronach i podawane w komunikatach dotyczących aż sześciu talk-show: "The Late Show With Stephen Colbert", "Late Late Show With James Corden", "Tonight Show Starring Jimmy Fallon", "Late Night With Seth Meyers", "Jimmy Kimmel Live" oraz "Conan", którego prowadzącym jest Conan O'Brien.

Kim jest tajemniczy gość? Są trzy główne kandydatki

Nie można mieć oczywiście pewności, że chodzi o tę samą osobę, ale to jednak bardzo podejrzane... Kto może być tym specjalnym gościem?

Najczęściej w tym kontekście mówi się o trzech wokalistkach. Pierwszą z nich jest Rihanna, która ostatni album wydała w 2016 roku, ale od pewnego czasu sugeruje, że pracuje nad nową płytą. Druga to Adele, na której nowe piosenki fani czekają jeszcze dłużej - "25" miał premierę w 2015 roku. A może chodzi o Lady Gagę, która ostatnio skupiła się na karierze aktorskiej i śpiewała głównie w duecie z Bradleyem Cooperem?

Zobacz wideo

Ostatnim albumem Gagi jest "Joanne" z 2016 roku.

Niektórzy sugerują, że gwiazdą programów może być Katy Perry, a nawet Beyonce. Co ciekawe, talk-show, które mają gościć tajemniczą artystkę, są produkowane na dwóch końcach Stanów Zjednoczonych - w Nowym Jorku powstają audycje Colberta, Fallona i Meyersa, a Kimmel, O'Brien i Corden pracują w Kalifornii. Nawet jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość z nich jest wcześniej nagrywana, to jeśli gościem specjalnym rzeczywiście jest ta sama osoba, czeka ją pracowite kilkanaście godzin.

Więcej o: