Ariana Grande odwołała koncert w Polsce. Fani oburzeni, ona komentuje

Ariana Grande miała wystąpić w Krakowie 9 września, jej koncert został jednak odwołany z "powodów osobistych". Polscy widzowie nie kryją oburzenia, bo dwa inne koncerty zostały tylko przełożone. Tym najbardziej zawiedzionym piosenkarka odpowiada.
Zobacz wideo

Ariana Grande nie przyjedzie do Polski, ku wielkiemu rozgoryczeniu jej polskich wielbicieli. Artystka tłumaczy, dlaczego akurat koncert w Krakowie się nie odbędzie, kiedy dwa inne zostały tylko przełożone.

Czytaj teżAriana Grande to ich idolka. "1. raz zaatakowano imprezę, na której były głównie dzieci i młodsze nastolatki"

Ariana Grande do polskich fanów - Liczę na wyrozumiałość

To już drugi raz, kiedy koncert Ariany Grande w Polsce został odwołany. Za pierwszym razem artystka miała zagrać dla fanów w Łodzi, jednak po ataku na jej koncercie w Manchesterze, zawiesiła dalszą część trasy koncertowej. W wybuchu zginęły co najmniej 22 osoby, a 59 zostało rannych (to najnowsze dane potwierdzone przez policję). Wśród nich były dzieci, które przyszły z opiekunami na koncert swojej idolki. Tym razem powód powód dla którego część koncertów została odwołana, a część przełożona, nie został podany.  Organizator poinformował:

Live Nation informuje, iż z powodów osobistych Artystki nastąpiły zmiany w wydarzeniu Ariana Grande Sweetener World Tour. Koncerty zaplanowane na 5 września w Hamburgu (Niemcy) i 8 września w Pradze (Czechy), zostały przełożone i odbędą się: 9 października (Hamburg) oraz 4 września (Praga).Z przykrością informujemy, że koncert Ariany Grande planowany na 9 września w Krakowie (Polska) zostaje odwołany.

Artystka polskich fanów starała się udobruchać słowami:

Staraliśmy się przełożyć wszystkie koncerty, lecz, niestety, dostępność hali nie zgadzała się z naszym harmonogramem. (...) Liczę na Waszą wyrozumiałość i wysłuchanie mnie... Kocham Was... Próbowałam przenieść to wiele razy, zajmowano się tym całymi tygodniami. Przysięgam Wam, że czuje się okropnie. Proszę, zrozumcie to.


A jest za co przepraszać, bo polscy fani nie kryją rozczarowania. Pod obwieszczeniem organizatora czytamy, że to "Niepoważne traktowanie polskich fanów"i dalej "Dlaczego Niemcy i Czechy przełożone a Polska odwołana? Już drugi raz kupiłam córce bilet. Za pierwszym razem to zrozumiałe ale teraz.... nie pojmuję. Bilety wyprzedane w ciągu godziny i takie traktowanie".

W wielu przypadkach informacja o odwołaniu koncertu miała dramatyczne skutki -"Zwrot za bilety to jedno. A za łzy mojej córki kto zapłaci?", "Dramat. Córka odliczała dni do koncertu. Cała logistyka przygotowana. A teraz siedzi i płacze" czy "Czekałam na ten koncert ponad rok i specjalnie kupiłam przedpremierowo bilety i całe pieniądze które zbierałam, poszły na bilet. To było jedno z moich największych marzeń. Trochę przykro". Nie brakuje też gorzkich stwierdzeń w tonie "Dla mnie to jest po prostu śmieszne" czy "Słabo śpiewa i słabo się zachowuje wobec fanów".

Ariana Grande - kim jest? 

Ariana Granade to jedna z najpopularniejszych amerykańskich wokalistek ostatnich lat. Zaczynała od gry w musicalach, a dzisiaj gra pop i wpadający w ucho r'n'b. Jej debiutancki album "Yours Truly" już w pierwszym tygodniu po premierze znalazł na szczycie amerykańskiej listy najczęściej kupowanych płyt magazynu "Billboard". W tak krótkim czasie sprzedała w USA 138 tys. egzemplarzy albumu. W 2014 została okrzyknięta "Przełomowym artystą roku" przez Stowarzyszenie Biznesu Muzycznego (ang. Music Business Association). Grande jest też drugą w historii artystką (po Adele), której trzy piosenki pojawiły się w jednym tygodniu w pierwszej dziesiątce amerykańskiej listy przebojów Billboardu.

Więcej o: