Męskie Granie 2019. Mamy dla was bilety na koncert w Warszawie [KONKURS]

Bilety na Męskie Granie 2019 wyprzedały się błyskawicznie i nie da się ich praktycznie zdobyć. Dlatego przychodzimy z odsieczą. Wystarczy, że odpowiecie nam na jedno proste pytanie, a możecie zostać szczęśliwymi właścicielami biletów na Męskie Granie w Warszawie.

Męskie Granie to jedna z najważniejszych muzycznych imprez w Polsce. W tym roku projekt obchodzi swoją 10. rocznicę, a o mierze jego popularności mówi dużo fakt, że bilety na letnie koncerty wyprzedały się w przeciągu niecałej godziny od rozpoczęcia ich sprzedaży.

Jeśli nie udało się Wam zdobyć swojej upragnionej wejściówki, macie jeszcze jedną szansę. Razem z organizatorem trasy przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do zgarnięcia są bilety na Męskie Granie w Warszawie.

Mamy dla was trzy podwójne zaproszenia na koncert Męskiego Grania na warszawskim Służewcu, który odbędzie się już 17 sierpnia. Co zrobić, żeby je wygrać? To proste, wystarczy napisać odpowiedź na pytanie:

Który singiel Męskiego Grania najbardziej zapadł Ci w pamięci i dlaczego?

Wiemy, że jest z czego wybierać, bo w historii Męskiego Grania powstały naprawdę świetne kawałki. Dlatego trudna decyzja należy do Was. Wiadomości z tytułem piosenki i uzasadnieniem wysyłacie na adres meskiegranie@agora.pl.

Na odpowiedzi czekamy do godziny 23.59 dnia 14 sierpnia 2019. Wybierzemy najlepsze odpowiedzi, a szczęśliwi zwycięzcy dostaną od nas e-maila z biletami. Pełen regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Fundatorem nagród w konkursie jest Żywiec - sponsor Męskiego Grania.

Więcej o: