Męskie Granie 2019 w Warszawie. Będzie doping polskiej reprezentacji siatkarskiej

"Sobie i Wam" tegoroczny singiel Męskiego Grania jest nie tylko wielkim przebojem, ale też nieformalnym hymnem zagrzewającym do walki polskie siatkarki z reprezentacji Polski. Zawodniczki będą bawić się na koncercie w Warszawie.

Agnieszka Kąkolewska, kapitan reprezentacji Polski w siatkówce, przyznaje się do kibicowania projektowi Męskie Granie. Co roku wraz z koleżankami z kadry nie opuszczały koncertu finałowego w Żywcu, ale tym razem w tym samym terminie grają mecz Mistrzostw Europy. Polska wraz z Węgrami, Turcją i Słowacją jest ich gospodarzem.  

- Słuchamy tej piosenki przed każdym meczem! Jesteśmy fankami Męskiego Grania i zaraziłyśmy energią całą drużynę i trenerów też!

- pisze Kąkolewska.

Męskie Granie w Warszawie na Służewcu

Jedyną szansą dla siatkarek, by w tym roku zobaczyć na żywo koncert było zdobycie biletów na sobotę 17 sierpnia na Tor Wyścigów Konnych Służewiec. Na Gazeta.pl mieliśmy do rozdania trzy podwójne wejściówki na to wydarzenie, wystarczyło podać tytuł ulubionego singla Męskiego Grania (zwycięzcy dostali informację mailem). 
Biuro Prasowe Męskiego Grania uznało, że muzyka i sport wzbudzają podobne, pozytywne emocje i warto to podkreślić. Postanowiło przekazać dziewczynom z reprezentacji Polski 4 dodatkowe bilety. - Zadedykujemy Wam medal Mistrzostw Europy – obiecuje kapitan Kąkolewska. 
Trzymamy kciuki i życzymy udanej zabawy oraz świetnych meczów na turnieju. Polska dwukrotnie zdobywała złoto ME w latach 2003 i 2005.