Pol'and'Rock Festival 2020. Znamy datę i pierwszego artystę festiwalu

Dwa tygodnie po zakończeniu ostatniego festiwalu w Kostrzynie nad Odrą pojawiła się informacja na temat daty przyszłorocznej edycji Pol'and'Rock. Organizatorzy poinformowali także, jakiego zespołu możemy spodziewać się za rok na dawnym Przystanku Woodstock.
Zobacz wideo

Na profilu społecznościowym Pol'and'Rock Festival na Faceboooku pojawiała się informacja na temat daty następnej edycji festiwalu. 26. Pol'and'Rock Festival odbędzie się w dniach od czwartku 30 lipca do soboty 1 sierpnia 2020 roku.

Organizatorzy podali datę 26. Pol'and'Rock Festival. Zapowiedziano też pierwszy zespół!

Tradycyjnie Pol'and'Rock, dawny Przystanek Woodstock, odbywa się w Kostrzynie nad Odrą. Organizatorem tego wydarzenia jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która czterodniowymi koncertami chce podziękować wolontariuszom i wspierającym WOŚP za prowadzone w styczniu każdego roku zbiórki.

Nie jest to jednak jedyna informacja przekazana przez organizatorów. Prezes Fundacji WOŚP Jerzy Owsiak podczas Cieszanów Rock Festiwal spotkał się z członkami zespołu Pidżama Porno, których zaprosił na przyszłoroczny Pol'and'Rock Festival - Zaproszenie przyjęte z uśmiechem na ustach, co zresztą było obustronne. Tym samym przedstawiamy pierwszy zespół, z którym - mamy nadzieję, bo formalności jeszcze przed nami.

Więcej o: