Znamy tytuł nowego singla Rihanny. Wygląda na to, że już niedługo wreszcie premiera wyczekiwanego albumu

Na nowy album Rihanny fani czekają od czasu "Anti" wydanego w 2016 roku. Od miesięcy nie było wiadomo, czy premiera zapowiadana na 2019 rok nie jest tylko pustą obietnicą, bo gwiazda nie ujawniała żadnych szczegółów. Niedawno okazało się, że wokalistka właśnie zarejestrowała nową piosenkę "Private Loving".
Zobacz wideo

Fani Rihanny prawdopodobnie niedługo doczekają się nowego albumu swojej ulubionej artystki. Płyta była zapowiadana od 2018 roku, jednak od czasu krótkiego komentarza wokalistki na Instagramie, nie było wiadomo nic więcej.

W 2018 roku, pod jednym ze zdjęć Rihanny na jej oficjalnym profilu na Instagramie, pojawił się komentarz fana pytającego o datę premiery kolejnego albumu. Gwiazda odpowiedziała krótko: "2019" . Od tamtego czasu wokalistka zajęta swoją marką kosmetyków i światem mody, nie wspominała za wiele o nowej płycie. Do teraz.

Rihanna oficjalnie  zarejestrowała swój nowy singiel "Private Loving"

Twitterowe konto fanów piosenkarki opublikowało 17 sierpnia post, w którym ujawnili, że gwiazda oficjalnie zarejestrowała wraz ze swoim wydawcą nowy singiel: "Private Loving". Piosenka jest napisana przez Rihanne i Demarco (producenta i twórcę muzyki reggae).

Dopiero w maju tego roku gwiazda przyznała, że album będzie w stylu reggae. Fani, którzy już od dawna na niego czekają, nazwali go "R9" i snują teorie na temat tego, kto oprócz Rihanny może pojawić się na albumie. Nadal nie znamy dokładnej daty premiery płyty, ale pozostaje mieć nadzieję, że wokalistka wywiąże się z obietnicy i usłyszymy jej nowe piosenki przed końcem tego roku.

Więcej o: