Metallica zaskoczyła swoich fanów. Na koncercie na PGE Narodowym zagrała "Sen o Warszawie"

W środę 21 sierpnia na PGE Narodowym w Warszawie zagrała Metallica. Członkowie zespołu przygotowali dla swoich fanów niespodziankę i zagrali polski utwór. Postawili na "Sen o Warszawie" Czesława Niemena, wprawiając uczestników koncertu w zachwyt.
Zobacz wideo

Od pewnego czasu Metallica przygotowuje dla swoich fanów małe, muzyczne prezenty - muzycy wykonują na koncertach utwory w języku kraju, w którym koncert się odbywa. Przypomnijmy, że kiedy zespół grał w czeskiej Pradze, wykonali utwór "Jožin z bažin" grupy Banjo Band, a podczas zeszłorocznego koncertu w krakowskiej Tauron Arenie zaśpiewali "Wehikuł Czasu" Dżemu.

Metallica zagrała "Sen o Warszawie". "Razem z nią śpiewało blisko 60 tysięcy osób"

Podczas środowego koncertu zespołu Metallica w Warszawie zabrzmiał utwór ważny dla mieszkańców stolicy - "Sen o Warszawie" Czesława Niemena. Na nagraniu z koncertu, które obiega internet, słychać, że w śpiewaniu pomagało muzykom tysiące fanów. Na swojej stronie na Facebooku potwierdził to stadion PGE Narodowy, pisząc:

"Sen o Warszawie" Czesława Niemena na PGE Narodowym! Tak Metallica podbija serca polskich fanów. Razem z nią śpiewało blisko 60 tysięcy osób zgromadzonych na arenie.

Piosenki "Sen o Warszawie" w wykonaniu zespołu Metallica można posłuchać na YouTubie.

 
Więcej o: