Slipknot przyjedzie do Polski! Heavymetalowa grupa zagra w Łodzi

Amerykański zespół Slipknot zagra w Atlas Arenie w Łodzi. Koncert w Polsce będzie częścią trasy koncertowej grupy, którą zaplanowano na 2020 rok, ale bilety trafią do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu.
Zobacz wideo

Slipknot zagra w Łodzi w przyszłym roku, a dokładnie w czwartek 6 lutego. Gościem specjalnym na tym wydarzeniu będzie polski zespół Behemoth. Bilety trafią do regularnej sprzedaży 30 sierpnia od godz. 10:00 na LiveNation.pl. Zarejestrowani użytkownicy platformy będą mogli je kupić w przedsprzedaży, która ruszy 29 sierpnia od godz. 10:00.

Miejska Arena Kultury i Sportu w Łodzi cytuje słowa frontmana grupy Slipknot, Coraya Taylora: "Miło jest wracać ponownie do Europy i Wielkiej Brytanii. Bez względu na to, ile razy przyjeżdżamy, zawsze mamy niedosyt, że nie zagraliśmy we wszystkich miastach, w których byśmy chcieli. Ale jedno jest pewne: publiczność ZAWSZE należy do najlepszych na świecie”.

Slipknot przyjedzie do Polski. Muzycy promują swój nowy album

Przypomnijmy, że grupa Slipknot wydała w tym miesiącu nową płytę. Album "We Are Not Your Kind" trafiła do sprzedaży 9 sierpnia. To już szósty studyjny album tego zespołu. Znajduje się na nim 14 utworów, w tym "Unsainted" i  "Solway Firth".

 
Więcej o: